Hopp til innhold

Beiarennet/SpareBank1-cup - AVLYST/UTSATT

SpareBank1-cup renn 5 Utsatt / Avlyst. Alle skirenn er utsatt fram til 15. feb. Beklager. Beiasprinten 2021 vil bli arrangert som ordinært distanserenn og ikke sprint. I forhold Covid 19.

  • Når: 06.02.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Nesbyen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 06.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 06.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Håkon Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mørch, Eivind Sehl Klubb Fjellet IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Johannes Dæhli Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Christian Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Juliebø, Simon Ulvestad Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Langset, Felix Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Fredrik Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nohre-Solvang, Mathias Leander Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidsgård, Tilda Viko Klubb Gol IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Therese Dæhli Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sønsteby, Linnea Gaptjern Klubb Flåværingen, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Roa, Julie Klubb Soknedalen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sønsteby, Emilie Klubb Flåværingen, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kylland, Tuva Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Langset, Olivia Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mørch, Jenny Mercedes Sehl Klubb Fjellet IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vestli, Tuva Bogen Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jorde, Tuva Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02
NTB