Hopp til innhold

Lirennet - NTE-Cup III, 13-16 år

NTE-Cup 13-16 år. Kretsrenn 8 år-junior. En kohort (200 personer). Foresatte/klubbleder må også melde seg på via MinIdrett. **Utsatt påmeldingsfrist - fram til og med fredag 12.mars**

  • Når: 14.03.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Nordli
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 14.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150
Start 14.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150
Start 14.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 14.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

Foresatt - Klubbleder - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Anita Klubb Spillum IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Alstad, Øivind Magne Klubb Terråk IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Barli, John Sverre Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Berg, Torkil Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Bjugan, Lars Håkon Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Bjørkeng, Stein Otto Klubb Leirådal IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Brekkvassmo, Stian Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Brobakken, Geir Andreas Klubb Spillum IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Evenhus, Gaute Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Farbu, Andreas Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Farbu, Joakim Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Farbu, Marit Jørstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Fiskum, Dag Jørgen Klubb Harran IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Fossheim, Anita Klubb Spillum IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Green, Anne-Gunn Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Gudding, John Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Haabeth, Morten Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Hallager, Sigve Klubb Grong IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Hals, Trygve Andreas Klubb Overhalla IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Hamnes, Monica Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Hanssen, Kjetil Klubb Overhalla IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Hegstad, Kjell Georg Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Johnsborg, Marius Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Karlsen, Roger Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Klingen, Kirsti Beathe Fjær Klubb Spillum IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Kvalvik, Steinar Jøran Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Lande, Jann Olav Klubb Spillum IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Larsen, Lars Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Mjømen, Håkon Østbye Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Myrvang, Andreas Klubb Terråk IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Nilsen, Ann Katrin Klubb Terråk IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Olsen, Tanit Klubb Spillum IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Rannem, Sivert Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Rannem, Arne Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Reitan, Anne Grete Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Ripfjäll, Erika Maria Theres Klubb Lierne IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Rønning, Jon Harald Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Skistad, Jan Ove Klubb Overhalla IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Skistad, Margrete Klubb Overhalla IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Skjerve, Kenneth Klubb Markabygda IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Sørholt, Rune Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Sørholt, Marte Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Sørholt, Einar Birger Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Valgeirsson, Håkon Bragi Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Vist, Ole Anton Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Vold, Marius Klubb Overhalla IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Wallervand, Morten Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Wendelbo, Christian Klubb Foldereid IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Wendelbo, Kjersti Klubb Foldereid IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Westum, Arne Klubb Spillum IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Westum, Erik Klubb Lierne IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Østerås, Salamon Andreas Klubb Grong IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet
Navn Østerås, Kristin Jenssen Klubb Grong IL Klasse Foresatt - Klubbleder Øvelse annet

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Magnus Nilsen Klubb Terråk IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brekkvassmo, Mathias Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallager, Jonathan Rohde Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Westum, Maxim Erikovich Klubb Lierne IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Lukas Olsen Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskum, Birk Klubb Harran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanssen, William Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Ola Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Westum, Matheo Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ripfjäll, Nils Alvin Emanuel Israelsson Klubb Lierne IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vold, Ada Klubb Overhalla IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wendelbo, Ane Klubb Foldereid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Elise Nilsen Klubb Terråk IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Nila Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Undersaker, Tuva Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Andrea Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busse, Ingeborg Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schwartz, Mia Klubb Grong IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wendelbo, Ingeborg Klubb Foldereid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskum, Agnes Klubb Harran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvalvik, Anna Katarina Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Alva Marie Olsen Klubb Spillum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skistad, Astrid Opdahl Klubb Spillum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01