Hopp til innhold

Norefjellrennet. Kvalikrenn og KM SL Utsatt fra 31. jan.

Rennet er utsatt fra 31. januar og alle opprinnelige påmeldinger blir stående. Påmeldte til rennet 31. januar som ikke skal delta 14. mars, må melde seg av innen 9. mars. Rennet vil kun være åpent for løpere i Buskerud Skikrets. - Krødsherad IL Alpingruppa arrangerer kvalikrenn for Telenorlekene og Hovedlandsrenn SSL. Innlagt Kretsmesterskap for 13 år og eldre.

  • Når: 14.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: OL-løypa Norefjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.03.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Colin Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Tobias Berg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Muggerud-Sønju, Lars-Kristian Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Ola Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Ulrik Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Remmen-Bottolfs, Trym Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sjöborg, Alfred Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jenssen, Amalie Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Jokerud, Alma Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hungerholdt, Victoria Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Iversen, Riah Astrid Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
NTB