Hopp til innhold

Leksdalsrennet - KM-stafett

LIVERESULTATER: http://liveresultater.no/livesider/livesenter.php?arr=808 Oppdatering 6/3 kl 19:00 Ny versjon av startliste er lagt ut. Rennet vil gå på Leksdal Skistadion (Marka) som planlagt. Velkommen! Minner samtidig alle om å bidra til eit ansvarlig smittevern under heile rennet

  • Når: 07.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Verdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 480 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 480 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Johannes Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bollerud, Luca Klubb IL Aasguten Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoven, Ole Petter Øiestad Klubb Lånke IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jenssen, Sigurd Bertelsvik Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Munkeby, Sivert Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rian, Malin Klubb Lånke IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viken, Marius Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alstad, Jonas Klubb Frol IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Ingrid Sofie Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mælen, Ola Klubb Spillum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opgård, Henrik Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rye, Noah Klubb Spillum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skei, Jonatan Fuglesang Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støp, Nikolai Hakonsen Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerve, Mia Klubb IL Aasguten Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sigurd Klubb Beitstad IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasheim, Theodor Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almlid, Jonas Klubb IL Aasguten Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bardal, Konrad Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bardal, Kornelius Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bardal, Thomas Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøtan, Oskar Moan Klubb Beitstad IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jenssen, Magnus Bertelsvik Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøren, Alexander Storm Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kløvjan, Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langøygard, Live Marie Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meyer-Ekle, Sverre Klubb IL Aasguten Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Erik Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Munkeby, Trygve Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeset, Aksel Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sorte, Iver Røsdal Klubb Lånke IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Vilma Trøgstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tynes, Jesper Skjøstad Klubb Lånke IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brænne, Amalie Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guin, Ingebjørg Klubb Rygg IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langøygard, Selma Klubb Frol IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leithe, Solveig Skoglund Klubb Frol IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ness-Jensen, Tuva Klubb Frol IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rømo, Mina Sofie Klubb Rygg IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tunset, Live Thun Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Andrea Klubb Spillum IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busse, Ingeborg Klubb Spillum IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Leksdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mortensen, Leah Skorstad Klubb Spillum IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollerud, Mille Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brænne, Malin Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovdal, Oda Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husvang, Mali Karin Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordaune, Runa Husby Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Klubbleder-Trener-Foresatt - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Morten Klubb Beitstad IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Almlid, Ole Martin Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Almlid, Line Schulze Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Barli, John Sverre Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Bollerud, Roger Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Bragstad, Lars Erik Klubb Ogndal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Bruheim, Inger Lise Klubb Leksdal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Brænne, Aleksander Bye Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Dalen, Øyvind Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Ekle, Torbjørn Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Evenhus, Gaute Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Farbu, Marit Jørstad Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Fredriksen, Hermann Skogan Klubb Skjelstadmark IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Green, Anne-Gunn Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Grøtan, Marius Klubb Beitstad IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Gudding, Kjersti Grande Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Gudding, Snorre Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Haabeth, Morten Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Haugan, Ronny Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Hegstad, Kjell Georg Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Hegstad, Hege Gjemble Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Hoven, Lars Petter Klubb Lånke IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Høiås-Fossen, Camilla Klubb Skjelstadmark IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Kjesbu, Erland Klubb Ogndal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Kjesbu, Håvard Klubb Lånke IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Kråkenes, Marianne Klubb Skjelstadmark IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Langøygard, Jo Klubb Frol IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Langøygard, Marianne Klubb Frol IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Larsen, Tina Klubb Frol IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lerfall, Jørgen Klubb Lånke IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lillefjell, Frode Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lægran, Marit Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Moen, Rune Klubb Lånke IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Munkeby, Morten Klubb Frol IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Nordberg, Kjersti Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Opgård, Anne Grethe Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Reinås, Bjørn Åge Klubb Frol IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Reitan, Anne Grete Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rian, Terje Klubb Lånke IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Ringseth, Birger Klubb Rygg IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rønning, Oddvar Klubb Lånke IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sagøy, Paul Helge Klubb Leksdal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Saugestad, Espen Halvorsen Klubb Beitstad IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sivertsen, Stian Klubb Frol IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sivertsen, Ståle Klubb Frol IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sorte, Øystein Klubb Lånke IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Stavran, Lars Klubb Beitstad IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Stene, Marita Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Stokkan, Morten Andre Hunnes Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Tangstad, Trude Stene Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Veske, Ole Martin Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet

KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunvik, Marius Engvik Klubb Lånke IL Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Bjørken, Silje Klubb Vinne Skilag Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Bjørken, Thomas Klubb Vinne Skilag Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Brørs, Nina Iren Lie Klubb Beitstad IL Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Brørs, Tone Klubb Beitstad IL Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Fallan, Erik Aune Klubb Skogn IL Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Skogn IL Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Farbu, Joakim Klubb Inderøy IL Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Gudding, Mari Klubb Vinne Skilag Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Hammer, Benjamin Klubb Skjelstadmark IL Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Karlsen, Roger Klubb Vinne Skilag Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kleppa, Sven Klubb Beitstad IL Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kvalvik, Håvard Klubb Spillum IL Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Lerfall, Jørgen Klubb Lånke IL Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Lund, Mona Elisabeth Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Rannem, Arne Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Reinås, Bjørn Åge Klubb Frol IL Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Rønning, Jon Harald Klubb IL Aasguten Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Sørholt, Rune Klubb Vinne Skilag Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Sørholt, Marte Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Sørlie, Hanne Klubb Skogn IL Klasse KOHORT 2 kl 1230 -Foresatt-Klubbleder Øvelse annet

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Eirik Sorger Klubb Frol IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pigott, Lukas Sæther Klubb Beitstad IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI01, 01