Hopp til innhold

Gravsetrennet/SpareBank1-cup

SpareBank1-cup Buskerud Skikrets renn 1 Informasjon om rennet: * For klassene 12 år og yngre: Påmelding til skirenn arrangert av klubber i Buskerud Skikrets, er begrenset til deltakere fra klubber i Buskerud Skikrets. * For klassene 13 år og eldre: Løpere fra klubber og toppidrettsgymnas i Buskerud Skikrets vil bli prioritert. Deretter vil løpere tilbys plass basert på registrert betalingstidspunkt i Min Idrett (dersom klubben betaler, gjelder tidspunkt for bekreftelse fra klubb). Deltagere som ikke kvalifiserer i henhold til ovennevnte punkter vil bli meddeldt på mail 3. desember, og vil få refundert evt. betalt startavgift. Følg med på http://hemsedal-il-langrenn.idrettenonline.no/ for oppdatert informajson om rennet.

  • Når: 05.12.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Gravset Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jönsson, Nils Milo Anton Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Håkon Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelmen, Syver Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hølto, Emil Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn von Tangen, Jørgen Thorsnes Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skolt, Sivert Kristiansen Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hølto, Vetle Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opheim, Even Klubb Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Olav Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulsaker, Erlend Klubb Hemsedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Sander Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Money, Odin Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thon, Sebastian Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn von Tangen, Christopher Thorsnes Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Money, Viggo Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stalenget, Kristian Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestli, Gaute Bergstrøm Klubb Fjellet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Intelhus, Vilde Natvig Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schelander, Ingrid Reine Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæternes, Ella Geirsdottir Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imsgard, Elisabeth Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Intelhus, Eivor Rimstad Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Komba, Sissel Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rukke, Sanne Kristine Klubb Nesbyen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kahrs, Madicken Amundsen Klubb Gol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Money, Fenja Klubb Hemsedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjong, Pauline Rustberggard Klubb Gol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lappegard, Iselin Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestli, Jori Bergstrøm Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dybwad, Amalie Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jönsson, Alva Maja Nicholina Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kahrs, Hermine Amundsen Klubb Gol IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Blomma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Intelhus, Mari Rimstad Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallingstad, Andrea Hagen Klubb Gol IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Tuva Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Wigernæs, Ine Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb NTNUI Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hulbak, Sigurd Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Owesen, Petter Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB