Hopp til innhold

Årbogenrennet - AVLYST

RENNET ER AVLYST. VI BEKLAGER DETTE. For klassene 12 år og yngre er det vanlig kretsrenn. Rennet er da kun åpent for løpere som representerer klubber i Buskerud skikrets. Løpere som er påmeldt fra andre klubber, vil bli fjernet fra startlista. For klassene 13 og eldre kan påmelding gjøres av klubber/utøvere med en naturlig geografisk tilhørighet. NB! Utøvere fra klubber i Buskerud Skikrets samt utøvere som har sitt daglige oppholdssted innenfor Buskerud (for eksempel skole-elever og studenter), skal prioriteres først, deretter øvrige utøvere med naturlig geografisk tilhørighet. Rennet vil bli arrangert i henhold til gjeldende smittevernregler i Drammen kommune for utendørsarrangement og endring kan komme. Smittevernplan vil bli lagt ut en av de nærmeste dagene. I denne planen gis det viktig informasjon om ledsagere. Det vil bli delt opp i 2-3 kohorter avhengig av antall deltagere. Fordeling vil bli klar etter påmeldingsfristens utløp. NB: STILART ER ENDRET TIL FRISTIL.

  • Når: 07.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fulford, Jacob George Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Emil Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Tyristubben, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Tyristubben, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Eirik Grette Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandnes-Moe, Jens Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerden, Mikael Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Jan Ole Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wølner, Matheo Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elvekrok, Emma Eline Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulliksen, Mari Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schelander, Ingrid Reine Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steen-Lantz, Liv Kunlaya Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wølner, Linnea Sofie Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Kaja Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Amalie Christine Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandli, Sofie Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elvekrok, Nora Nathalie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Tyristubben, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kylland, Tuva Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulliksen, Marte Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sælebakke, Ovidie Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Åshammer, Vilde Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busland, Thea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Marte Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opstad, Oda Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB