Hopp til innhold

Uglarennet 2021

Uglarennet 2021 arrangeres for 89. gang. Uglarennet er fra 8 år til og med senior. Stilarten er klassisk. All informasjon om rennet finner du på www.billangrenn.no under fanen "Våre skirenn". NB! Det vil bli brukt Emit tidtakerbrikker i klasse 13 år og oppover. Vi har fått aksept av Trondheim kommune til å arrangere rennet, men grunnet smittevern er rennet kun åpent for deltagere bosatt i Trondheim kommune. Det er et øvre tak på 300 deltagere og maks én ledsager pr deltager for å overholde smittevernreglementet. Påmeldingen er nå stoppet da vi ha nådd taket på maks antall deltagere. Alle deltagere/ledsagere plikter å sette seg inn i smittevernplanen før deltagelse.

  • Når: 24.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Nilsbyen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abelsen, Mattis Heggem Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Antonsen, Stian Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Niklas Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaune, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellgren, Even Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulgenes, Mio Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vassli, Martin Erlien Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Winsnes, Amund Nørstebø Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhle, Trygve Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellvikås, Erik Morset Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvåle, Lorentz Tuv Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Imre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rikstad, Leo Berg Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sorteberg, Bjørn Eimar Endal Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Jørgen Lande Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørgen, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Simon Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Lucas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Nikolai Nemeth Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elvebakk, Lasse Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn van Duinen, Lukas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giæver-Engesmo, Ludvig Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syrstad, Aleksander Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lian, Birk Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Imre Overgård Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hergot, Sindre Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Espen Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finbraaten, Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gellein, Edvart Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hepsøe, Kristian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjort, Jakob Roen Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Tobias Tolnes Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lykke, Julian Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Malmo, Johan Skjærvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Sander Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaune, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stock-Jensen, Isac Leander Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vetlesen, Ola Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balstad, Jesper Markussen Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøhle, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Emanuelsen, Håkon Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjellvikås, Håkon Morset Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Færø-Finnvik, Sophus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jaren, Elias Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Henrik Stensås Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvilvang, Brage Steinnes Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osland, Skjalg Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogan, Krstian Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Sverre Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svardal, Philip Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersen, Solveig Helene Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørgen, Thea Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnå, Trine Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybwad, Ane Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farstad, Tilde Marie Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Martine Stensås Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krohn-Botten, Alva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molden, Sara Grande Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Maja Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellgren, Anna Bjørnsdatter Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Alba Viola Sophie Leistad Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toftaker, Sigrid Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Emanuelsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heksem, Marte Vinsnesbakk Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand-Hansen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vagnildhaug, Alma Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asplem, Eira Forsbak Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lian, Ylva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mohall-Feragen, Ida Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sando, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gellein, Live Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvilaas, Benedikte Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stornes, Sofie Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Lovise Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granviken, Ylva Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Julie Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melum, Sara Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Nora Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Neese-Følstad, Birka Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaune, Johanne Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reenaas, Ingrid Hohl Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sorteberg, Thea Sofie Endal Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokland, Hedda Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thys, Louise Marie Valérie Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toftaker, Eline Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Susanne Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furuberg, Louise Olea Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjesbu, Synnøve Guldbækhei Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandøy, Sanna Louise Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Vilja Marie Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selvik, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stock-Jensen, Lova Christine Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Maja Kristina Ekholm Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn van Duinen, Andrea Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Anna Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Kristina Louise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bratlie, Ingvild Marie Haug Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsson, Moa Klubb SWE Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjellum, Ine Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øygard, Frida Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thun, Iver Dalsaune Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Breivold, Jon Sæverås Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Claussen, Aleksander de Lange Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Faanes, Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Foyn, Christian Berge Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Foyn, Thomas Berge Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hanserud, Jakob Magnussen Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Heir, Marius Borge Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hulbak, Ole Sollien Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Landrø, Johan Klubb Vestbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mestvedthagen, Jakob Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkonen, Tomi Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Noren, Matias Sølvsberg Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Norland, Gaute Klubb Oppdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rolke, Hans Petter Berg Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Syverinsen, Henrik Haugland Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tungesvik, Sindre Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vartdal, Ludvig Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB