Hopp til innhold

Vinnesprinten

Arrangementet er flyttet til Blommen Skisenter pga snømangel I henhold til Covid-19-reglementet har vi fullt arrangement, 200 stk. Vi har opprettet venteliste da det er flere som ønsker å melde seg på. Derfor: om det er noen som er påmeldt og som i etterkant vet at de ikke kan komme, vennligst si fra så fort som mulig slik at vi kan tilby plassen til noen andre

  • Når: 04.03.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Vinne
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 04.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 04.03.2021 Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjartnes, Ola Kolberg Klubb Stiklestad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Flyum, Jonathan Klubb Stiklestad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lundemo, Noah Røiseng Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Munkeby, Trygve Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Valstad, Petter Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Green, Tor-Ivar Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Munkeby, Sivert Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sindre Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pigott, Elias Sæther Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Flyum, Tobias Klubb Stiklestad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Langlid, Karl Petter Modell Klubb Kvam IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Musum, Marius Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Støp, Nikolai Hakonsen Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Høydal, Noa Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Jonas Klubb IL Aasguten Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Odin Johannes Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Heistad, Per Even Grøseth Klubb Sparbu IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ivarsønn, Ask Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Meyer-Ekle, Sverre Klubb IL Aasguten Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Erik Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sigurd Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Aasheim, Theodor Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fenstad, Nils Søberg Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hildrum, Filip Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Høknes, Theodor Hestegrei Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Musum, Maren Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Høydal, Oda Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Svendgård-Roe, Ragne Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Ingri Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Green, Mari-Pauline Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvik, Anna Katarina Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rånes, Heidi Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Worum, Amalie Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

Lagleder-Trener-Foresatt - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Stig Klubb Beitstad IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Aasheim, Morten Klubb Beitstad IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Aksnes, Bjørnar Klubb Helgådal IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Almlid, Ole Martin Klubb IL Aasguten Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Almlid, Line Schulze Klubb IL Aasguten Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Berg, Torkil Klubb Leksvik IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Berg, Mette Rian Klubb Leksvik IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Bjørkeng, Stein Otto Klubb Leirådal IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Brørs, Tone Klubb Beitstad IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Dretvik, Theo Klubb Inderøy IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Ekle, Torbjørn Klubb IL Aasguten Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Estil, Bente Klubb Lierne IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Evenhus, Gaute Klubb IL Aasguten Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Fallan, Erik Aune Klubb Skogn IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Farbu, Andreas Klubb Leksvik IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Farbu, Joakim Klubb Inderøy IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Fenstad, Jørn Søberg Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Fjerstad, Annvor Klubb Inderøy IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Fredriksen, Hermann Skogan Klubb Skjelstadmark IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Gudding, Mari Klubb Vinne Skilag Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Hegstad, Kjell Georg Klubb IL Aasguten Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Heistad, Petter Joakim Klubb Sparbu IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Helland, Bjørg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Hjulstad, Lars Erik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Høiås-Fossen, Camilla Klubb Skjelstadmark IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Jørstad, Tore Klubb Inderøy IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Kvalvik, Steinar Jøran Klubb Inderøy IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Langlid, Bjørnar Klubb IL Aasguten Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Lerfall, Jørgen Klubb Lånke IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Ludvigsen, Stian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Løvås, Line Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Melhus, Mariann Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Mjømen, Håkon Østbye Klubb Inderøy IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Moan, Kristoffer Klubb Leksvik IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Modell, Sigrun Klubb Kvam IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Moen, Rune Klubb Lånke IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Mollan, Kjetil Klubb Inderøy IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Nastad, Ivar Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Nordberg, Kjell Arve Klubb Røra IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Nordberg, Solveig Stuberg Klubb Røra IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Olsen, Anne Grethe Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Rannem, Arne Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Reitan, Anne Grete Klubb IL Aasguten Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Rygg, Pål Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Rønning, Oddvar Klubb Lånke IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Saugestad, Espen Halvorsen Klubb Beitstad IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Sivertsen, Heidi Klubb Leirådal IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Sivertsen, Stian Klubb Frol IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Sivertsen, Ståle Klubb Frol IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Skistad, Jan Ove Klubb Overhalla IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Skjerve, Kenneth Klubb Markabygda IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Steffenrem, Arne Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Sunde, Erik Alstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Svendgård-Roe, Geir Klubb Skogn IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Sæther, Katharine Klubb Beitstad IL Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Valstad, Dagfinn Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles
Navn Worum, Kristian Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Lagleder-Trener-Foresatt Øvelse 1 km fri felles

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01