Hopp til innhold

Ringkollrennet - AVLYST

Rennet er dessverre avlyst pga lokale smittevernrestriksjoner. Samarbeid Ringkollen/Haugsbygd.

  • Når: 13.03.2021
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Ringkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Gustav Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Eirik Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hatleberg, Marcus Mathiesen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pilskog, Kevin Bernhard Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Risberg, Theodor Sundberg Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Marcus Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Atic, Isak Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blaka, Amar Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Elias Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Emil Nikolai Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roen, Tobias Morstad Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røsjø, Nordal Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steffensen, Matteus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Herman Nygaardsvik Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsen Kanuck, Stefan Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Johannes Dæhli Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Håkon Moe Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Andreas Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roen, Sander Morstad Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandholm, Anders Robert Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Erling Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Sondre Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blyberg, Carl August Omtvedt Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dæhli, Kristian Østvold Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hamborg, Nikolay Brune Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hatleberg, Henrik Mathiesen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathiesen, Christian Næss Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nohre-Solvang, Emiliam Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Gaute Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlien, Jonatan Fjærtoft Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langset, Felix Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nohre-Solvang, Mathias Leander Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexandersen, Madelen Skjørvold Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Therese Dæhli Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Julie Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sparby, Kaja Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imsgard, Elisabeth Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roa, Julie Klubb Soknedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandbråten, Vilde Stegane Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlien, Filippa Josefine Fjærtoft Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trondsen, Eira Kanutte Holm Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Weghe, Live van den Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østvang, Elise Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøhaug, Christina Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæther, Julie Rogstad Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsrud, Tilde Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moi, Anne Skjolden Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gihle, Tiril Klubb Holeværingen IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Julie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerald, Mathie Johansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristoffersen, Leah Petrosiute Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langset, Olivia Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myre, Ella Marie Kjøbstad Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pilskog, Karoline Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundby, Mina Emilie Gruer Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trondsen, Tekla Ovidie Holm Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestli, Tuva Bogen Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Weghe, Elisa van den Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kaarby, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01