Hopp til innhold

AVLYST _Drøbaksrennet 2021

Etter råd fra kommunelegen i Frogn er dessverre Drøbaksrennet 2021 AVLYST Akershus Skikrets følger regler for avholdelse av skirenn gitt av NSF. Påmelding til skirenn arrangert av klubber i Akershus Skikrets, er kun åpne for utøvere fra klubber tilknyttet skiklubber i Akershus Skikrets, samt utøvere fra andre skikretser som har fast tilhold i Akershus, f.eks. Wang-elever, NTG-elever og studenter.

  • Når: 23.01.2021
  • Hvor: Drøbak
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2021

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 136 1441 DRØBAK
  • Telefon: 91165025
  • E-post: dfi.langrenn@gmail.com
  • Kontonummer: 10802490475
  • Hjemmeside: http://www.dfiski.no
  • Rennleder: Frede Hermansen
  • Ass. TD: Karl Henrik Lilleheier
  • TD: Cathrine Finne Kure

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristoffersen, Edvard Martin Stuland Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Jens Klubb Fet Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Conrad Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Marius Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Stokke, Benyamin Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri

G 16 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Hallingstad, Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Hallingstad, August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Naue, Felix Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Wetterhus, Eirik Krogh Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jonassen, Trine Høklie Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rossvoll, Ludvig Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellberg, Solveig Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torskangerpoll, Ida Marie Lund Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Endsjø, Hedda Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hellberg, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Himle-hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ramberg, Dorthe Kristiane Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndalen, Oline Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner junior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, John Birk Forbord Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB