Hopp til innhold

GIF-stafetten (KM) AVLYST

GIF Stafetten er dessverre avlyst. Nittedal kommune oppdaterte Koronaforskriften 1. mars. Den tillater ikke arrangementer med utøvere utenfor egen kommune. Da kan vi ikke gjennomføre skirenn. Vi beklager det, og håper å se dere igjen til neste år, og på rulleskirennet til høsten.

  • Når: 10.03.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Skytta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Einar Heisholdt Klubb Åsen IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bråten, Sverre Asdahl Klubb Holmen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dunham, Emil Dean Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ervik, Vetle Olsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flæten, Henrik Nordnes Klubb Åsen IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granaas, Kasper Sandaunet Klubb Åsen IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gullesen, Isak Asbjørnslett Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugseth, Martin Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heimlund, Vilfred Klubb Åsen IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hippe, Oscar Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Magnus Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsrud, Nicolay Ringstad Klubb Åsen IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lipiszko, Julian Klubb Åsen IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Midling-Hansen, Jens Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moheim, Emil Johnsen Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mortensen, Pernille Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møllerstrøm, Maximilian Klubb Holmen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nagel-Dahl, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyborg, Alexander Hiller Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paulsen, Mikkel Green Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Randgaard, Jacob Hveding Klubb Haslum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saxhaug, Ivar Røise Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staff-hansen, Tobias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steenstrup, Mathias Klubb Holmen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætre, Even Vamsæter Klubb Åsen IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thøgersen, Nikolai Klubb Haslum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Frogner IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flåtteng, Jonas Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hørgård, Aleksander Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Korsmo, Torkel Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Ola Jahre Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Matheson, Mads Agner Klubb Jutul IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordby, Aksel Johan Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rynning, Emil Rosøy Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tenold, Emil Klubb Frogner IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 15-16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerkestuen, Jonathan Leander Nygren Klubb Åsen IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallingstad, Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallingstad, August Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Naue, Felix Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn SAMSETH, OSCAR MAGNUS Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ytterbø, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasvangen, Maren Klubb Nes Ski Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Julia Stensby Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergseng, Miriam Ovida Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerkelund, Live Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøhn, Sigrid Thorkildssen Klubb Nes Ski Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dericham, Stella Elise Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flesvik, Maria Kittelsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fosshaug, Matilde Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossnes, Astrid Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjersøe, Erle Elisabeth Klubb IL Jardar Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Ida Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heimlund, Vilde Klubb Åsen IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helgheim, Marie Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hvattum, Julie Klubb IL Jardar Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Lerke Sørgård Klubb Åsen IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Else Mariell Klubb Nes Ski Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landsgård, Hedda Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Hanna Kristine Tesaker Klubb Åsen IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordal, Charlotte Renée Rankin Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rasch-Olsen, Kira Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinholdt, Marie Reiling Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rimstad, Hanna Klubb Nes Ski Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ruste, Amalie Klingenberg Klubb Åsen IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sarfi, Hanna Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schanke-Jørgensen, Helene Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schiander, Julie Marie Catarina Nome Klubb Åsen IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stigersand, Tuva Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Udnæseth, Aurora Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Welle-smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiik, Leah Naomi Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ørslien, Jenny Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øvergård, Eline Klubb Åsen IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Åserud-Melbøe, Tuva Kristine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Drageset, Ovidie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Jutul IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helbø, Oda Ruud Klubb Nes Ski Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hellberg, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Himle-hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landmark, Ane Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Munkelien, Hannah Sophie Liland Klubb Nes Ski Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Odden, Maren Berg Klubb Nes Ski Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Villadsen, Hedda Skarphol Klubb Jutul IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 15-16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathismoen, Selma Klubb Holmen IF Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Mats Alexander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østensen, Elliot Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI01, 01