Hopp til innhold

Åsenrennet Avlyst/Utsatt

Dette blir ett kretsrenn for klassene 8-12 år dager før KM skal arrangeres. Inkluderer også FH-klasser. Alle distanser i Klassisk stil. Akershus Skikrets følger regler for avholdelse av skirenn gitt av NSF. Påmelding til skirenn arrangert av klubber i Akershus Skikrets, er kun åpne for utøvere fra klubber tilknyttet skiklubber i Akershus Skikrets, samt utøvere fra andre skikretser som har fast tilhold i Akershus, f.eks. Wang-elever, NTG-elever og studenter.

  • Når: 30.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Røtterudmoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2021

Annen informasjon

  • Adresse: Brådalsgutua 10 2022 GJERDRUM
  • Telefon: 93850288
  • E-post: stei-hag@online.no
  • Kontonummer: 18704528635
  • Hjemmeside: http://www.gil.no
  • Rennleder: Rolf Hauger
  • Rennleder: Steinar Hagen
  • Ass. TD: Olav Gunnar Brun
  • TD: Thom-Arne Norheim

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knai, Aksel Smerkerud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flæten, Henrik Nordnes Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granaas, Kasper Sandaunet Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætre, Even Vamsæter Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjølgård, Noah Klubb Nesodden IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Marius Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Marcus Myrland Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Sigurd Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granaas, Julie Sandaunet Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Ida Tesaker Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jenssen, Sigrid Susanne Skog Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Kristine Tesaker Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvergård, Eline Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ramberg, Dorthe Kristiane Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smørdal, Kornelia Moan Klubb Frogner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wøien-Jensen, Jenny Klubb Åsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB