Hopp til innhold

Kretssamling alpint Drammen/Kongsberg

Alpinister i alpinklubber i Buskerud inviteres til åpen kretssamling i Drammen/Kongsberg i regi av Buskerud Skikrets. Samlingen foregår 5.- 6. september og gjelder for klassene U12 til U21. Info her: https://www.skiforbundet.no/buskerud/nyhetsarkiv/2020/7/alpinsamling-drammenkongsberg-5.---6.-september/

  • Når: 5.9 - 06.09.2020
  • Hvor: Drammen/Kongsberg
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.08.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.09.2020 Klasse U12 lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse U12 søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2020 Klasse U14 lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse U14 søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2020 Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

U12 lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 lørdag Øvelse Trening

U12 søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 søndag Øvelse Trening

U14 lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Løyning, Linea Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse U14 lørdag Øvelse Trening

U14 søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Løyning, Linea Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse U14 søndag Øvelse Trening

U16-21 lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening

U16-21 søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
NIF-EPI01, 01