Hopp til innhold

SNØCUP Rulleski Fredrikstad Skiarena

Rulleskirenn i fristil normaldistanse for klassene 8 år og eldre. For klassene 15-16 år inngår rennet i SNØ-cup. Vi tar forbehold om ev. restriksjoner i forhold til Covid-19-restriksjoner.

  • Når: 18.10.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: FREDRIKSTAD
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.10.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 18.10.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 18.10.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 18.10.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Sigurd Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Casby, Liam Michèal Langer Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønboengen, Felix Émil Nikolai von Zernichow Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmquist, Hugo Klubb Fredrikstad SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansson, Joel Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Skurtveit, Jarle Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinsvik, Fredrik Aune Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømberg, Sondre Klubb Fredrikstad SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreide, Sigurd Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benserud, Knut Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahlqvist, Albert Klubb Fredrikstad SK Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Isak Klubb Fredrikstad SK Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsby Braarud, Johan Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slæperud, Oliver Iversen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlie-Reininger, Kasper Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjercke-Bjørnstad, Sigve Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagedahl, Herman Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjödin, Carl Magnus Gjerstad Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norum, Sondre Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stokke, Benyamin Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Zachariasen, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wetterhus, Eirik Krogh Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Aksel Klubb Fredrikstad SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømberg, Trym Klubb Fredrikstad SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lucasen-Poppe, Aurora Klubb Fredrikstad SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Jenny Lykke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Brynildsen, Ingrid Sofie Hox Klubb Fredrikstad SK Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Chen-Bjørhovde, Hannah Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Victoria Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ugland, Elina Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Dina Gaupås Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersson, Ida Weber Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Boehlke, Ine Lohne Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Stella Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Watndal, Jenny Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Hedda Josephine Troye Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Siri Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fylling, Sondre Klubb Moss Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Arnstein Tofte Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04