Hopp til innhold

Nordlandscup

Rennet arrangeres på Skillevollen, alternativt på ACR ved Storforshei. Frist påmelding 8/12 2020, ikke mulig å etterpåmelde. Viktig at alle leser renninvitasjonen nøye, herunder knyttet til smitteverntiltak. Starttidspunkt kan bli endret Flott hvis alle sjekker årsklasse utøveren registreres i minidrett ved påmelding

  • Når: 13.12.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Mo i Rana
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse Åpen klasse Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 13.12.2020 Klasse Åpen klasse Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagerli, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Filip Yttervoll Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestvold, Sindre Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvitnes, Magnus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torsetnes, Oskar Kismul Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergli, Iver August Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerli, Julian Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lantz-Juløy, Albert Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vassvik, Aksel Wikran Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lantz-Juløy, Johan Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sorsell, Elvira Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selnes, Emma Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikerøy, Marthe Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sorsell, Ingrid Lina Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mina Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgum, Maria Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Joelsen, Tamara Eline Andreassen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stormdalshei, Ane Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rølvåg, Agnes Sivertsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Tuva Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 16 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 10 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestvold, Sanne Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ranum, Ninni Breimo Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storholm, Live Andrea Grunnvåg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svidal, Mari Olsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vonstad, Freidis Steinmo Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Westman, Otine Athea Løkås Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Hanne Kråkstad Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vik, Mona Klubb Hattfjelldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Oliver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Snefjellå, Johan Olav Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Snefjellå, Eirik Andreas Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vilhelmsen, Alv Arne Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB