Hopp til innhold

SI Sprinten - SONE VEST MESTERSKAP

Sandnes IL kan med stor glede ønske velkommen til SI Sprinten på Tjørhom. Grunnet covid-19 arrangeres SI Sprinten som distanserenn i klassisk. Årets skirenn blir SONE VEST MESTERSKAP. Kun for Sone Vest klubber. Dvs Stavanger-Sandnes-Ålgård-Bjerkreim-Eigersund området og Sirdal/Tonstad. Åpent for andre klubber også, men ikke fra Agder tilsv. restriksjoner som Gjesdalburennet hadde. Registrering oppmøte utover deltakere på https://qrona.nif.no/ INGEN ETTERANMELDINGER MULIG

  • Når: 20.03.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sirdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 6,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 6,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 6,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 6,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 6,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duncan, Finlay Tobias Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høivik, Vegard Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duncan, Oliver Tor Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Henrik Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 6,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 6,5 km klassisk

G 16 år - 6,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 6,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høivik, Audun Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knudsen, Mattias Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindtner, Gustav Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Varhaug, Maxmilian Reiestad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Versland, Tomas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Undheim, Live Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Versland, Andrea Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kluge, Signe Storleer Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 6,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 6,5 km klassisk

J 16 år - 6,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 6,5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Anna Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Anna Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletvold, Lotte Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner junior - 6,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 6,5 km klassisk

Menn junior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01