Hopp til innhold

Lommedalsrennet 2022

Vi ønsker velkommen til Lommedalsrennet klassisk lørdag 08.01.2022. For å redusere smittefaren avlyses dessverre klassene 8,9 og 10 år, samt senior. Rennet inngår i SB1-cup for klassene 13-14 år. Klubbene vil bli etterfakturert startkontingenter. Husk å melde på i riktig årsklasse. For mange ligger det feil klasse i min idrett for renn arrangert før årskiftet. Er du født f.eks 2010 skal du meldes på i klasse 12 år - hvor mange år du blir i 2022 er den klassen du skal meldes på i. All informasjon om rennet finner dere på rennets hjemmeside: https://lommedalsrennet.no/ og vår FB-side: http://www.facebook.com/lommedalsrennet/ NB! Siste frist for påmelding er tirsdag 04. Januar 2022. INGEN ETTERANMELDING.

  • Når: 08.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Gullhaug
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnholt, Julian Alexander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalen, Sondre Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Danielsen, Oscar Willy Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybwad, Ludvig Kolrud Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elgesem, Eskil Svanes Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engh, Simen Høegh Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad-Sollie, Oscar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gagnum, Simen Graver Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Mathias Thøgersen Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heli-Haugestøl, Henrik Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjølner, Caspian Daniel Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Oscar Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybråten, Max Alexander Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Plyhn, Eskil Rødland Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sexe, Frikk Vigleik Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundt, Jesper Bråtveit Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thoresen, Haakon Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjensvold, Adrian Weidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Auran, Erik William Hunsbedt Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bendz, Johan Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brudheim-Oll, Henrik Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Drageset, Gustav Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Benjamin Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Francke, Trygve Hessevik Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holseter, Vemund Fosse Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ihler, Sondre Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jonhaugen, Kristian Røed Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kibsgaard-Johannessen, Mons Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyngaas, Martin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Petersen, Herman Torgersen Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pfister, Ola Johannes Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringvold, Mathias Fernando Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slåtten, Konrad Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stene, Mons Fagerli Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsholm, Olai Abrahamsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svegården, Julian Strøm Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæves, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thøgersen, Nikolai Johnsrud Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austefjord, Lukas Gjerde Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bru, Eskil Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brynhildsen, Oskar Andreas Rinden Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønvold, Eric Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauger, Olav Naadland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Thorbjørn Forbord Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lanza-Rygner, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ness, Aleksander Wilhelm Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundt, Emil Bråtveit Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæves, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kilde, Petter Gotaas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Mads Nævdal Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruud, Jakob Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Christine Elise Bye Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andresen, Ida Benjaminsen Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Angell, Christine Ellila Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ankarstrand, Martine Krogh Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonge, Ida Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossum, Maria Forfang Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gramstad, Alma Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haakonsen, Alma Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Michelle Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Maiken Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopsnes, Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håndlykken-Michaelsen, Ninna Sofie Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langangen, Julia Robertson Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefdahl, Ida Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Jenny Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Emma Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrstad, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmen-Nertun, Lilje Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nevøy, Åse Klemetsrud Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olerud, Tilde Arstal Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svindland, Julie Lyche Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waage-Nielsen, Ida Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wee, Julie Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wettergreen, Elise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlie, Andrea Hveberg Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brandsæter, Matilda Therese Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Darre-Næss, Ane Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallingstad, Eline Falck Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoffmann, Nora Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Lotte Solli Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krohn, Mille Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lied, Vilde Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Maciolowska, Julia Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Silje Nævdal Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Josefine Indianna Østraat Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nervold, Martine Vestveit Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Martine Juul Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raistrick, Sky Elizabeth Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinemo, Liv Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ribu, Ingvild Norgren Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandøy, Julia Herlofson Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sarfi, Hanna Andersen Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogstrøm, Ingrid Aas Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storm, Filippa Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strugstad, Signe Elin Karlsson Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Mari Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Frida Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østengen, Kristin Finne Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjonge, Lise Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Danielsen, Oda Marie Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyer, Vilde Bøch Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Ingeborg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildahl, Ingrid Lykke Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langmoen, Karoline Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Markussen, Julie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Markussen, Mathilde Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mortensen, Pernille Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myklatun, Tiril Jacobsen Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandnes-Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søderberg, Oline Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vannebo, Martine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Negård-Olsen, Elise Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ribu, Solveig Norgren Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Nora Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerknes, Eira Klubb Driv Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Amalie Klevan Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundiin, Nora Therese Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Lina Elisabeth Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Victoria Klevan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbakke, Hans Paolo Matcovich Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03