Hopp til innhold

Karusellrenn 5-2020

  • Når: 03.03.2020
  • Oppstart: 18:30
  • Hvor: Langeland skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse FH jenter Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse FH kvinner junior Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125
Start 03.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125
Start 03.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125
Start 03.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse Menn veteran 5 km Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse UTAN TID Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH jenter - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Katrine Klubb Gaular IL Klasse FH jenter Øvelse 2 km klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Henrik Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grinde, Sverre Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klakegg, Zakarias Huseth Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Adam Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oppedal, Håvard Andre Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Sivert Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæterdal, Nicolai Aase Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjønneland, Ulrik Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Bruse Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døskeland, Olai Espeland Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjervik, Sander Myren Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorgen, Håvard Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Nikolai Viken Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oppedal, Mats Johan Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hatteland, Syver Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleby, Peder Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storøy, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjervik, Marius Myren Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimeland, Elias Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorgen, Vegard Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steen, Matias Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 7 år og yngre - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Ulrik Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørset-Hirth, Theodor Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Boge, Jørgen Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjervik, Truls Myren Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Lervåg, Bastian Ørjansen Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Oppedal, Emil Olai Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæterdal, Emil Aase Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjønneland, Iver Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Steinar Olav Solås Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aven, Leon Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Buene, Sondre Støldal Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Daniel Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torheim, Jonathan Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Mads Mo Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsvoll, Sigurd Mathias Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kårstad, Henrik Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sygna, Henrik Astad Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torheim, Tobias Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Solveig Råsberg Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Elise Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinsnos, Oda Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande, Juliane Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørland, Selma Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Rakel Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Båtevik, Eilin Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gillestad, Othilie Sagmo Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kapstad, Tuva Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lilleby, Mathea Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kapstad, Tiril Klubb Gaular IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 7 år og yngre - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Aurora Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Helga Mo Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Kårstad, Sofia Grimelid Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinsnos, Martine Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørland, Mathea Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken-Stuhaug, Anne Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Båtevik, Tiril Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døskeland, Ingrid Espeland Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Ingrid Leknes Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelsen, Rebekka Sund Klubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horsevik, Ella-Marie Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lervik, Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lervåg, Lena Ørjansen Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Kvinner veteran - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Anne Therese Klubb Førde IL Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mielnik, Andrzej Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Reinsnos, Jarle Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran 10 km - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Stian Vallestad Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørset, Kjetil Joar Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Gurvin, Per Eivind Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Kusslid, Kjell Olav Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Losnegard, Reidar Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Ottesen, Bård Andreas Selstad Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran 5 km - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Leifolav Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 5 km Øvelse 5 km klassisk
Navn Sande, Ole-Jakob Klubb Gaular IL Klasse Menn veteran 5 km Øvelse 5 km klassisk

UTAN TID - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergtun, Amalie Elisabeth Varlid Klubb Gaular IL Klasse UTAN TID Øvelse 2 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB