Hopp til innhold

Karusellrenn 2-2020

  • Når: 25.02.2020
  • Oppstart: 18:30
  • Hvor: Sunnfjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse FH Jenter Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse FH kvinner junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 25.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse Menn veteran 5 km Øvelse 5 km fri Startkontingent 75
Start 25.02.2020 Klasse UTAN TID Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Jenter - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Katrine Klubb Gaular IL Klasse FH Jenter Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Henrik Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klakegg, Zakarias Huseth Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Adam Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oppedal, Håvard Andre Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steen, Sivert Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæterdal, Nicolai Aase Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjønneland, Ulrik Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Bruse Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorgen, Håvard Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Nikolai Viken Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oppedal, Mats Johan Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattreit, Noah Dvergsdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hatteland, Syver Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleby, Peder Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storøy, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimeland, Elias Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klakegg, Ulrik Huseth Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorgen, Vegard Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Otternes, Noah Øren Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Jørgen Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Døskeland, Magnus Espeland Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Oppedal, Emil Olai Gausvik Klubb Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sæterdal, Emil Aase Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Tjønneland, Iver Bjørkhaug Klubb Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Steinar Olav Solås Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aven, Leon Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Buene, Sondre Støldal Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Daniel Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Torheim, Jonathan Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Mads Mo Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kårstad, Henrik Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Otternes, David Øren Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sygna, Henrik Astad Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torheim, Tobias Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Viken, Hans Oskar Tuften Klubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lervik, Rut Elisabet Gjerland Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundekvam, Elise Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinsnos, Oda Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sande, Juliane Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørland, Selma Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Eilin Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Otternes, Malin Øren Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gillestad, Othilie Sagmo Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kapstad, Tuva Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lilleby, Mathea Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gillestad, Klara Sagmo Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Kårstad, Sofia Grimelid Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Reinsnos, Martine Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sande-Karlsen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sørland, Mathea Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Tiril Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Døskeland, Ingrid Espeland Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Helga Mo Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knausgård, Karoline Reikvam Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Elea Mariell Klubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Reana Sjåstad Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engelsen, Rebekka Sund Klubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Horsevik, Ella-Marie Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lervik, Rebekka Sofie Gjerland Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lervik, Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

Kvinner veteran - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Anne Therese Klubb Førde IL Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sunde, Brage Burø Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn veteran 10 km - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Helle, Knut Arve Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Kusslid, Kjell Olav Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri

UTAN TID - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergtun, Amalie Elisabeth Varlid Klubb Gaular IL Klasse UTAN TID Øvelse 1 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse UTAN TID Øvelse 1 km fri
nif-epi04, 04
NTB