Hopp til innhold

Hovedlandsrennet Langrenn - Stafett

Hovedlandsrennet i langrenn - stafetter for kretslag.

  • Når: 23.02.2020
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Nybygda skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett Startkontingent 720 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett Startkontingent 720 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Stafett gutter 15 og 16 år - 4x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Østfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Aasebø, Kasper Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Almvang, Max Vector Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Almås, Niklas Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Aspaker, Trym Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Aukland, Oliver Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Aune, Jørgen Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bakken, Brage Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Barmen, Anders Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bergland, Anders Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bergmann, Håvard Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bernhardsen, Truls Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Birkeland, Sondre Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Birknes, Marius Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bjerke, Martin Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bjørndalen, Thomas Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bjørnstad, Sondre Haugen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Borgen, Sivert Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Brattabø, Sondre Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Brattlien, Storm Høisæter Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Brattlien, Sigurd Høisæter Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Brekke, Helmer Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Brissach, Are Estil Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Broberg, Elling Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Brun, Erik Johan Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Brustad, Syver Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Brænden, Eskil Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bøch, Vetle Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bøymo, Jacob Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Cook, Filip James Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Østfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Dahlseide Kvamme, Lars Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Dolven, Halvor Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Egedius, Daniel Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Ekroll, Sivert Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Engdahl, Linus Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Engdal, Eskil Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Eriksen, Herman Emil Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Espe, Martin Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Finjord, Simen Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Finstad, Thomas Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Finstad, Per Morten Klubb Østfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Fjeld, Eirik Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Fjeld, Andreas Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Flatebø, Marius Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Fossen, Martin Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Fossheim, Are Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Fossum, Nikolai Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Fuglem, Jonas Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Fylling, Sindre Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Gjertsen, Christoffer Andreas Melling Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Granheim, Martin Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Greisiger, Lukas Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Gretland, Jørgen Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Grimsmo, Pål Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Grimsmo, Nils Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Græsli, Magnus Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Gundersen, Erlend Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Østfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Haarr, Henrik Mathias Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hals, Peder Elias Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Haugnes, Birk Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Heggen, Lars Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hermansen, Jesper Meistad Klubb Østfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hillestad, Henrik Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Holand, Niklas Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Holm, Iver Elias Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Holme, Kasper Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Holme, Sebastian Miles Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Holst, Torjus Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Holtan, Martin Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hovde, August Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hymer, Frode Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Ims, Helge Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Indrebø, Magnus Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Irgens, Stephan Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Jørgensen, Ask Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Kamsvåg, William Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Kavli, Magnus Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Kjemhus, Lewis Alexander Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Østfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Koritov, Mads Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Kvamme, Oskar Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Kveen, Magnus Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Lange, Ola Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Larsen, Oliver Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Leite, David Bertnes Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Lien, Lars Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Lillefjell, Marius Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Lybæk, Håkon Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Løken, Jørgen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Låhne, Sjur Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Melbye, Mons Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Meldalen, Marius Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Mietinen, Alexander Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Mietinen, Magnus Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Moen, Abel Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Mydske, Kristian Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Myking, Sondre Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Naue, Felix Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Nilsen, Emil Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Nordbø, Anders Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Nystu, Peter Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Nystuen, Eirik Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Næve, Eivind Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Olaussen, Ask Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Olsen, Jardar Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Pedersen, Jonas Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Pinnerød, Magne Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Randen, Ola Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Rastad, Jakob Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Rindli, Markus Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Ripel, Oskar Bjerkely Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Roll, Edvard Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Rygg, Peder Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Rød, Anders Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Røkke, Jørgen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Rømo, Erik Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Rønning, Casper Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Røstad, Erik Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Røttingen, Filip Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sandmo, August Enger Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Schumann, Philip Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sekse, Jørgen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Seljeset, Torje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Semb, Max Ratus Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Simonsen, Isak Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Skaar, Ola Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Skari, Filip Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Skaug, Nicklas Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Skjelle, Andreas Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Steen, Kristian Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Stensvold, Teodor Engeli Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Stornes, Simon Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sugustad Antonsen, Ola Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sunde, Pelle Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sundset, Krister Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Østfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Svendgård, Sander Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Syrrist, Iver Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sæle, Birk Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sætre, Håvard Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Tefre, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Teigen, Lars Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Tomren-Berg, William Emil Mellvang Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Østfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Torvund, Nicholas Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Tosterud, Håvard Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Trandokken, Michael Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Tveito, Anton Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Tysseland, Kristian Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Vestgarden, Iver Semb Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Viken, Lars Sander Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Vist, Karl Oskar Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Wergeland, August Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Widding, Christoffer Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Østtun, Petter Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett gutter 15 og 16 år Øvelse 4x5 km stafett

Stafett jenter 15 og 16 år - 4x3,75 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Andersen, Tuva Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Andersson, Ida Weber Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bakken, Henriette Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Barstad, Mira Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Berg, Mille Baastad Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Berg, Oda Elise Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bergh, Anniken Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Brathagen, Agathe Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Brekke, Guri Line Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bye-Ribaut, Anna Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bøhmer, Sara Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Østfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Dragerengen, Synne Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Dybvand, Hannah Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Dåsnes, Emma Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Ennals, Emily Christina Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Evenhus, Anniken Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Ewald, Ida Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Falch-Hennum, Synne Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Femsteinevik, Guro Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Finjord, Ida Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Fischer, Pernille Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Fodstad, Ragna Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Fossheim, Hannah Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Fremo, Ane Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Grande, Kristin Bøe Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hagen, Astrid Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Halvari, Hedda Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hansteensen, Live Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Haram, Petronella Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Haugen, Ragnhild Serine Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hegstad, Guro Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hildonen, Alida Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Holmstad, Ida Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Holmvassdal, Live Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Holst, Linnea Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hopsnes, Marie Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Horgen, Astrid Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hovde, Sara Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hult, Ida Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hustvedt, Ane Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Høntorp, Hedda Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Høsøien, Ida Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Jacobsen, Selma Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Klevenberg, Emma Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Kristoffersen, Angela Maria Kvam Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Kulsetås, Katja Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Kyllo, Maja Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Linnebo, Guro Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Longva, Live Eide Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Longva, Karoline Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Løseth, Ine Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Malme, Nora Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Mobrenna, Elise Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Moritz, Kajsa Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Morken, Anna Vetvik Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Mossige, Mia Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Mostraum, Marie Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Møller, Dina Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Nevin, Selma Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Nordvik, Mathea Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Omland, Synne Strande Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Opedal, Sophie Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Ottesen, Anna Øy Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Pihlstrøm, Julia Tøsse Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Reitan, Kine Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Ringen, Carene Moen Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Rugsland, Christine Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Røise, Nora Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Rønning, Andrine Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Røstøen, Karoline Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Scheele, Marie Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Scheie, Nora Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Schjetne, Hannah Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Schjølberg, Guro Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Østfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Skille, Ine Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Skjerve, Mia Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Skulbru, Andrine Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Solem, Vilde Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Steen, Sofie Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Stigen, Astrid Klubb Østfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Storaa, Stine Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Storaker, Lotte Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Storvik, Maiken Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Strøm, Emilie Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Strøm, Matilde Klubb Nordland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Strøm-Roum, Maia Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Sveen, Julia Franquesa Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Svendgård, Ingri Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Sæter, Oda Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Sønnesyn, Oda Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Tangen, Eirin Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Taraldsen, Jennie Rostock Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Thorseng, Elise Nygård Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Vang, Mari Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Hedmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Veske, Ingrid Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Vestad, Oline Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Troms Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Finnmark Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Østfold Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Akershus Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Oppland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Woxholt, Elen Klubb Oslo Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Hordaland Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Stafett jenter 15 og 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett
NIF-EPI03, 03
NTB