Hopp til innhold

SSF Cup, Sogndal IL

Arrangementet inngår i SSF Cupen for rekrutt (11-16 år). Løypekart finner dere her https://www.sogndalidrettslag.no/lypekart Startliste: https://live.eqtiming.com/52581

  • Når: 08.02.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Sogndal Skisenter, Hodlekve
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 08.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossøy, Viljar Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Bjørn Tore Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Optun, Oskar Landøy Klubb Hafslo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elde-Iversen, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulides, Simen Eelco Klubb Årdalstangen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schwoerer, Noe Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Lars Ove Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tørnes, Kristoffer Klubb Årdalstangen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nes, Eskil Klubb Årdalstangen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulides, Johannes Paulus Klubb Årdalstangen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schwoerer, Andri Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunvordal, Knut Jonas Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Riiser, Gunnar Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørnes, Gunnar Klubb Årdalstangen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalbu, Eirik Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Almås, Trym Blom Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flugheim, Markus Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gunvordal, Ole Håkon Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatsaas, Alexander Holen Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mardal, Maiken Solvi Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Otilie Klubb Fjærland IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flugheim, Madelen Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gunvordal, Ada Bertine Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rygg, Gunnvor Emmylou Loxley Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solsvik, Lily Olea Paulsen Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schwoerer, Alegra Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Jon Inge Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB