Hopp til innhold

KM sprint - SC4

Opprinnelig renn er flyttet fra Kjellmyra til Gåsbu og med ny arrangør Vang Skilf. Se info om opprinnelige påmeldinger vedr Kjellmyra. Funksjonshemmede ønskes velkommen. Ta kontakt med rennleder for opprettelse av aktuell FH—klasse. OBS! Online betaling til rennet. Man er ikke påmeldt til rennet før man har betalt startkontigenten via betalingsystemet i påmeldingen

  • Når: 25.01.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Gåsbu Langrennsenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Sigmund Haarseth Klubb Rendalen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dobloug, Ole Jørgen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjæstad, Alfred Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lømo, Niels Kristoffer Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Kristiansen, Sindre Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Erik Bakstad Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillestøl, Elling Klubb Åslia Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnor, Sigve Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagmoen, Magnus Skirbekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Skarnes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hørstad, Harald Svarva Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overland, Herleik Klubb Åslia Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halteigen, Ole Jørgen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rusten, Vetle Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røberg, Sigurd Klubb Nybergsund IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blystad-Sjøen, Oscar Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmen-Storslett, Nils Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jevanord, Haakon Aksel Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Platek, Erik André Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Urset, Kristian Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmen-Storslett, Nora Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lømo, Benedicte Sophie Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Mari Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sønsteby, Emilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brække, Andrea Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Nybergsund IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linholt, Thea Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Ingrid Marie Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stefansson, Selma Lilja Thorp Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Kristina Klubb Nybergsund IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Ola Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB