Hopp til innhold

Tour de Hardanger-prolog (fristil)

Røldal IL og IL Korlevoll vil også i 2020 arrangera Tour de Hardanger med tre renn over to dagar. Laurdag 7. mars vil renna verta arrangert i Røldal med prolog i fristil ( start kl 11.00) for alle klassar frå og med 13 år og fellesstart (klassisk) for dei same klassane kl 15.00. Denne dagen vert det kretsrenn for klassane 8-12 år. Søndag 17. mars vert det jaktstart (fristil) på Korlevoll for alle klassar frå og med 13 år med start kl 13.00. Det vert og denne dagen kretsrenn for klassane 8-12 år med start kl 12.00. Påmelding: Det vert felles påmelding for alle klassar frå og med 13 år på prologen laurdag. Kretsrennet 8 - 12 år får individuell påmelding kvar dag. NB! Det vert ikkje høve til etteranmelding på prolog.

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: RØLDAL
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 2 km fri Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Åland, Iver Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Åland, Birk Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge-Soldal, Amund Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Jøsang, Sivert Klubb Sportsklubben Vedavåg Karmøy Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hakestad, Othilie Moen Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Småbrekke, Bettina Stølvei Klubb Røldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri

K 18 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 18 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 2 km fri

K 19/20 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri

Kvinner senior - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 2 km fri

M 17 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri

M 18 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri

M 19/20 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri

Menn senior - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
nif-epi04, 04
NTB