Hopp til innhold

Sigdalsmesterskap 2020

Mesterskap i langrenn for klubbene i Sigdal der det kåres "Sigdalsmester" i hver klasse.

  • Når: 19.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Eggedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Foreldreklasse Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fragått, Mathilde Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jokerud, Andrea Klubb Eggedal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøseng, Julie Klubb Eggedal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

Foreldreklasse - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelmeset, Borghild Klubb Øvre Sigdal IL Klasse Foreldreklasse Øvelse 3 km klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evje, Heine Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandbråten, Sander Holen Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trøseng, Tobias Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatningen, Martin Narum Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasand, Lars Kristian Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Sindre Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vatningen, Fredrik Narum Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbjørnsrud, Olliver Wærsted Klubb Eggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fragått, Erik Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Daniel Fic Klubb Eggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Jonas Klubb Eggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hollerud, Amalie Løvlid Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Tilla Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolbjørnsrud, Linea Wærsted Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evje, Hedda Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fragått, Live Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvila-Reistad, Kornelia Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Norah Coventry Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Narum, Karine Tveiten Klubb Eggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandbråten, Martine Holen Klubb Eggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vidvei, Thea Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagavold, Elin Klubb Eggedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Menn junior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rundtom, Jørgen Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristen Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Temte, Truls Ingar Klubb Eggedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Øystein Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
André Marton Pedersen