Hopp til innhold

OSMARKRUNDEN

  • Når: 08.03.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: OSMARKA
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G11 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G12 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130
Start 08.03.2020 Klasse G13 Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G14 Øvelse Fellesstart Startkontingent 130
Start 08.03.2020 Klasse G15 Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G16 Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G16 Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130
Start 08.03.2020 Klasse J13 Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J13 Øvelse Fellesstart Startkontingent 130
Start 08.03.2020 Klasse J14 Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J14 Øvelse Fellesstart Startkontingent 130
Start 08.03.2020 Klasse J15 Øvelse Fellesstart Startkontingent 130
Start 08.03.2020 Klasse J15 Øvelse Fellesstart Startkontingent 130
Start 08.03.2020 Klasse J16 Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse K 66-70 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse K 76 ÅR OG ELDRE Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse K17-18 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse K19-20 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse K21-25 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse K26-30 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse K31-35 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse K36-40 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse K41-45 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse K46-50 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse K51-55 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse K56-60 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse K61-65 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse K71-75 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse M 21-25 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse M 26-30 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse M 31-35 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse M 36-40 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse M 41-45 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse M 46-50 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse M 51-55 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse M 56-60 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse M 61-65 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse M 66-70 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse M 71-75 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse M 76 OG ELDRE Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 08.03.2020 Klasse M17-18 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse M19-20 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200

Påmeldte deltagere

G11 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hestad, Emil Leander Klubb Vistdal IL Klasse G11 år Øvelse Fellesstart

G13 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Vistdal IL Klasse G13 Øvelse Fellesstart

G15 - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G15 Øvelse Klassisk

G16 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G16 Øvelse Fellesstart

G16 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G16 Øvelse Fellesstart

J 11 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Hegstad, Mathilde Endresen Klubb Osmarka IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart

J13 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegstad, Mathilde Endresen Klubb Osmarka IL Klasse J13 Øvelse Fellesstart

J14 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J14 Øvelse Fellesstart

J16 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J16 Øvelse Fellesstart

K17-18 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K17-18 Øvelse Fellesstart

M 21-25 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse M 21-25 Øvelse Fellesstart

M 36-40 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Helge Klubb Osmarka IL Klasse M 36-40 Øvelse Fellesstart
Navn Malmedal, Stig Arve Klubb Malmefjorden IL Klasse M 36-40 Øvelse Fellesstart

M 41-45 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Asbjørn Klubb Osmarka IL Klasse M 41-45 Øvelse Fellesstart
Navn Hestad, Daniel Berg Klubb Skaret Skiforening - Ski Klasse M 41-45 Øvelse Fellesstart
Navn Kjærnli, Espen Klubb Angvik IL Klasse M 41-45 Øvelse Fellesstart
Navn Reiestad, Magnus Tallaksen Klubb Skaret Skiforening - Ski Klasse M 41-45 Øvelse Fellesstart
Navn Svanem, Svein Klubb Tingvoll IL Klasse M 41-45 Øvelse Fellesstart
Navn Virum, Inge Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 41-45 Øvelse Fellesstart

M 46-50 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gausland, Ola Klubb Eide IL Klasse M 46-50 Øvelse Fellesstart
Navn Hoem, Kjell Klubb Osmarka IL Klasse M 46-50 Øvelse Fellesstart
Navn Indergård, Jens Bjarne Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 46-50 Øvelse Fellesstart
Navn Orset, Øystein Klubb Torvikbukt IL Klasse M 46-50 Øvelse Fellesstart

M 51-55 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Petter Inge Klubb Osmarka IL Klasse M 51-55 Øvelse Fellesstart
Navn Dalen, Arvid Klubb Osmarka IL Klasse M 51-55 Øvelse Fellesstart

M 56-60 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Jon Arild Klubb Osmarka IL Klasse M 56-60 Øvelse Fellesstart
Navn Heggem, Jo Walør Klubb Osmarka IL Klasse M 56-60 Øvelse Fellesstart

M 66-70 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Alf Ottar Klubb Osmarka IL Klasse M 66-70 Øvelse Fellesstart
Navn Hofset, Haldor Klubb Tingvoll IL Klasse M 66-70 Øvelse Fellesstart

M 71-75 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelseth, Arvid Terje Klubb Skaret Skiforening - Ski Klasse M 71-75 Øvelse Fellesstart

M17-18 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M17-18 Øvelse Fellesstart
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M17-18 Øvelse Fellesstart
NIF-EPI02, 02
NTB