Hopp til innhold

Sonemesterskap Tromsø

Tromsø Skiklubb Langrenn inviterer til sonemesterskap i fristil på Tromsø skistadion, Templarheimen.

  • Når: 16.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Tromsø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse K veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 16.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse M veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 16.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Brian Alexander Norbye Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindquister, Einar Vangen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngedal, Peter Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognli, Sigurd Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagen, Eine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schøning, Magnus Øivand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sliper, Emilian Gudmundsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjeldflåt, Hermann Blomli Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Leandro Castro Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Selfors, Nathaniel Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Maximillian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moldes-Jørgensen, Håkon Angel Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Eivind Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Songstad, Fredrik Wergeland Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Witczak, Viktor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Huglen, Ola Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Carl Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Selseng, Gabriel Mongas Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steene-Johannessen, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Torbergsen, Eljar de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høgstad, Lars Skavdal Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Møller, Magne Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ravna, Per Eivind Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsheim-Andreassen, Trygve Marinius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Mathea Konstanse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Songstad, Sofia Wergeland Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold-Hansen, Siri Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Helle Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steene-Johannessen, Frida Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Frida Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngedal, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Os-Trandem, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Huglen, Eli Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Signe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgeland, Frøya Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Prøsch-Bilden, Ela Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skimmeli, Elle Márja Brattland Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sliper, Olivia Gudmundsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moldes-Jørgensen, Inés Aurora Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Regine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ravna, Anna Sofie Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fause, Ida Margrethe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Harbitz, Martin Bruusgaard Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhr, Gard Edvard Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjønsfjell, Daniel Carløy Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB