Hopp til innhold

Båtsfjordrennet

  • Når: 12.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Båtsfjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 12.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 12.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 12.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 12.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 12.01.2020 Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150
Start 12.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13-14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15-16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørmænen, Trygve Stenhaug Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larson Myrer, Knut Aleksander Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ihler, Elle Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Emilie Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrer, Iben Mathilda Larson Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13-14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15-16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørmænen, Ingjerd Lovise Stenhaug Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjerstad, Ida Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Salmi, Hedda Strand Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 17-18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB