Hopp til innhold

Vargarrennet 2020

Det tradisjonelle Vargarrennet går i Vestlandets flottaste løypeområde i Voss Ski- og Tursenter. Sjå link: www.vsot.no

  • Når: 29.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Voss Ski- og Tursenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jordalen, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettemark, Samuel Renè Klubb Vargar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nummedal, Even Klubb Eldar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerald, Emil Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herre, Hallvard Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Innset, Brage Klubb Ulvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordgård, David Klubb Eldar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Marius Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Istad, Styrk Himle Klubb Bjørgum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Totland, Jermund Ure Klubb Eldar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Andreas Klubb Hålandsdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jordalen, Sindre Klubb Vargar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søderstrøm, Theodor Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Utne, Peder Sundal Klubb Rosendal TL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Guldbrandsen, Julian Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Herre, Sjur Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerald, Guro Blikberg Klubb Eldar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Utne, Cecilie Sundal Klubb Rosendal TL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjelland, Ingri Skjelbreid Klubb Hålandsdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ferning, Matilde Glesnes Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettemark, Sara Adiné Klubb Vargar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Totland, Tuva Ure Klubb Eldar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Utne, Amalie Sundal Klubb Rosendal TL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Guldbrandsen, Isolde Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helland, Ingeborg Vestrheim Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppe, Kaia Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Østervold, Sofie Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Trude Tronerud Klubb Bjørgum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Fosse, Hilde Klubb Bjørgum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Solveig Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fosse, Arild Klubb Bjørgum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hopsnes, Roald Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB