Hopp til innhold

Sonerenn Skjervøy

  • Når: 11.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skjervøy
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.01.2020
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 11.01.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sander Johnsen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørvik, Hermann Strøm Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Boberg, Elias Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Boberg, Andreas Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Olav André Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Max Emilian Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Signe Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiersen, Jenny Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Jakob Leonhard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Nikolai Emanuel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sebergsen, Selma Mathilde Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sebergsen, Samuel Elias Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skallebø, Elina Marie Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skallebø, Stella Andrea Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svedin, Maria Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveen, Ulrik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Andrine Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wangberg, Vilde Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Isak Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oksfjellelv, Julian André Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Amund Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Eskil Klubb Skjervøy IK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Samuel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Oskar Elias Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Bendic André Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiassen, Axel Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Edmund Olai Bråstad Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langseth, Maya Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Niva, Mie Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skum, Vilje Elise Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Erle Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Mali Sofie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jaatun, Anna Elise Rikardsen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Bård-Gunnar Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Mathiassen, Tonny Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB