Hopp til innhold

KRETSRENN / SBM3

Isfjorden IL og Åndalsnes IF inviterer til kretsrenn i langrenn og Sparebanken Møre Cup 2019/2020. Tid: Søndag 29. Desember kl 13.00 Sted: Skorgedalen – Isfjorden (alternativt Bjorli) Stilart: Klassisksprint. Smøring: Oppfordres til å ikke bruke fluor.(forbudt for 16 år og yngre) Rennet gjennomføres med klassisk stilart. Det er individuell start for de yngste Og i prologen for de som går sprint. Startrekkefølge settes opp etter at ordinær påmeldingsfrist er ute. Påmelding: Eleltronisk påmelding gjennom Min idrett www.minidrett.no (husk, navn, fødselsår, klubb) Påmeldingsfrist torsdag 27/12 kl. 23.59 Etterpåmelding dobbel pris.(betales med Vips) Startkontingent : 6 - 9 år: 100,- 10 - 16 år: 130,- 17 – 19 år: 150,- Senior : 170,- Betales i min idrett ved påmelding. Rennkontor: Varmestue Skorgedalen. Skorgedalen ligger midt i mellom Åndalsnes og Åfarnes,RV64. skiltet fra RV64. Bomveg.

  • Når: 29.12.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Isfjorden
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G6-8 Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G9-10 Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J6-8 Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J9-10 Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 29.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 29.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slørdahl, Victor Johannes Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Magnus Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G6-8 - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G6-8 Øvelse 1 km klassisk
Navn Dyrkorn, Matias Felipe Klubb Stordal IL Klasse G6-8 Øvelse 1 km klassisk
Navn Schreijer, Sevrin Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G6-8 Øvelse 1 km klassisk

G9-10 - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G9-10 Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G9-10 Øvelse 1 km klassisk
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G9-10 Øvelse 1 km klassisk
Navn Søvik, Eriam Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G9-10 Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slørdahl, Tuva Klubb Emblem IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J6-8 - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J6-8 Øvelse 1 km klassisk
Navn Størseth, Julie Klubb Isfjorden IL Klasse J6-8 Øvelse 1 km klassisk

J9-10 - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J9-10 Øvelse 1 km klassisk
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J9-10 Øvelse 1 km klassisk
Navn Schreijer, Ea Nikoline Klubb Stranda IL Klasse J9-10 Øvelse 1 km klassisk
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J9-10 Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04
NTB