Hopp til innhold

KM sprint Kvaløysletta

KM del II. Sprintrenn i friteknikk; prolog og finaler. (Klasser 11 og 12 år: Ikke KM, men kretsrenn) Første start i prologen er kl 11:30. Startplan for heat: se fil: oppsett KM sprint

  • Når: 08.02.2020
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Kvaløysletta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 08.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 1 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Leandro Castro Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellå, Vegard Oliver Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand-Roth, Sverre Johan Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Saltvik, Isak Seppola Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Selfors, Nathaniel Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Slåtto, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sommerseth, Magnus Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattli, Sander Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Witczak, Viktor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Birk Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, David Aleksander Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri

G 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Gerhardsen, Sivert Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Huglen, Ola Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvanli, Ole-Kristian Saltvik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Rege, Nora Helene Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand-Roth, Rebecca Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngedal, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Solveig Johanne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Os-Trandem, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Ida Elvestad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvrevoll, Madeleine Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri

J 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjellberg, Borghild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkely, Regine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Nora Sofie Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen-Gaski, Anna Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Ravna, Anna Sofie Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Steffensen, Marita Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri

K 19/20 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri

Kvinner senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Emma Krogh Klubb Nordkyn, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri
Navn Triumf, Amalie Kristine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri

M 17 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Uglehus, Daniel Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Vallanger, Sondre Thoresen Klubb Narvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri

M 18 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Lynum, Vetle Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri

M 19/20 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Gerhardsen, Trym Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri

Menn senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Gerhardsen, Eirik Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Myhr, Gard Edvard Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Severinsen, Olav Lanes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri

Menn veteran - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 1 km fri
nif-epi04, 04
NTB