Hopp til innhold

Sonerenn Kvaløysletta

Sonerenn i fri teknikk. Første start kl 11:00 Påmeldingsfrist 09.01.2020 kl 23.59 NB K19/20 og K senior går 5 km slik det har stått og står i terminlista. (Sto feil i innbydelsen, er nå retta.)

  • Når: 11.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kvaløysletta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2020
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 11.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossberg, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Vebjørn Hustad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holen, Hans Bjerkaas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Falk Nigar Aarskog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindquister, Einar Vangen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Loso, Håkon Andreas Larsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngedal, Peter Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognli, Sigurd Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schøning, Magnus Øivand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sliper, Emilian Gudmundsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjeldflåt, Hermann Blomli Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Warvik, William Johnsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Leandro Castro Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Selfors, Nathaniel Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinsen, Arthur Lund Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Auklie, Adam Sixten Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattli, Sander Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Maximillian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Eivind Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Witczak, Viktor Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Alfred Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auklie, Andreas Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjort-Larsen, Ludvig Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimlund-Kristoffersen, Magne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Carl Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mølmann-Arntzen, Tobias Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Garden, Johannes Jerijærvi Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høgstad, Lars Skavdal Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mäki-Persen, Oskar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ravna, Per Eivind Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsheim-Andreassen, Trygve Marinius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm-Rochmann, Kornelia Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Mathea Konstanse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold-Hansen, Siri Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Keiledal, Linea Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aune, Margrethe Friis Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngedal, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Solveig Johanne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Os-Trandem, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrvoll, Mia Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Signe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgeland, Frøya Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm-Rochmann, Elivia Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund-Anfinsen, Iris Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Prøsch-Bilden, Ela Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sliper, Olivia Gudmundsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Maclassen, Iris Tinna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mølmann-Arntzen, Sunniva Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ravna, Anna Sofie Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Sigrid Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tine Dahl Klubb Forsøk, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ingvild Engenes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Christensen, Martin Owczarek Korsner Klubb Tromsøstudentenes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fossli, Torjus Narvesen Klubb Tromsøstudentenes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ri, Kyongsa Klubb Tromsøstudentenes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjønsfjell, Daniel Carløy Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Holen, Leif Ådne Lauvstad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Lyngedal, Øyvind Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Prøsch, Hans Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB