Hopp til innhold

Sonerenn Storsteinnes

Storsteinnes IL v/skigruppa inviterer til sonerenn på Moan Skistadion. Alle klasser. Tidtaking uten brikke. Fellesstart 0-7år kl 10.30. Øvrige induviduell start fra kl 11.00

  • Når: 01.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Storsteinnes Idrettspark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G.J. 0-7år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100
Start 01.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 01.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse M veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognli, Sigurd Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fakstad, Mathias Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selfors, Nathaniel Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slåtto, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinsen, Arthur Lund Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Carl Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selseng, Gabriel Mongas Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torbergsen, Eljar de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Åsheim-Andreassen, Trygve Marinius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm-Rochmann, Kornelia Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Os-Trandem, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fakstad, Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgeland, Frøya Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holm-Rochmann, Elivia Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnarsson, Sigmar Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Fakstad, Stig Morten Klubb Vest-Torpa UL Klasse M veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Morten Lyngås Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Halvor Klubb Røyken UIL Klasse M veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Salamonsen, Sigmund Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Selseng, Torleif Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensland, Eilif Idar Klubb Røyken UIL Klasse M veteran Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB