Hopp til innhold

Kretsrenn Medkila Skilag

Medkila Skilag inviterer til Sone og Kretsrenn. Sonerenn for klassene 8,9, og 10 år. Kretsrenn for klassene fra 11 år og oppover. Rennet arrangeres i Folkeparken i Harstad. Klassisk stil. Tidtaking skjer uten bruk av Emit brikker.

  • Når: 04.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Folkeparken
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Senior veteran Menn Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Veteran Senior Kvinner Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksberg, Emil Klubb If Kilkameratene Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratland, Emil Matheo Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holand-Fagerheim, Sondre Håvard Klubb Fjell Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellå, Vegard Oliver Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holand-Roth, Sverre Johan Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Noah Helland Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saltvik, Isak Seppola Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skånhaug, Marius Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerseth, Magnus Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foshaug, Mathias Kristiansen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Instanes, Einar Storeng Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haraldstad, Jonas André Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Birk Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkenes, Amund Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skillingstad, Eskil Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knudsen-Larsen, John Håvard Klubb Alsvåg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulriksen, Anton Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, David Aleksander Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgesen, Ailo Klubb Medkila Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellefossmo, Aune Klubb Medkila Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Samuelsen, Augustin Østrem Klubb Medkila Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Swiat, Gabriel Richard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tetlie, Helmer Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tetlie, Edvard Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valbekmo, Martin Klubb Fjell Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Erik Walle Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fløystad, Nilas Olsen Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gyltnes, Adrian Schjønning Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Instanes, Olav Storeng Klubb Medkila Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braga Utnes, Ingrid Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gyltnes, Thea Helene Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klæboe-Solemdal, Stine Ariell Klubb If Kilkameratene Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Elisa Knudsen Klubb Alsvåg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molund, Olivia Gundersen Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tobiassen, Ellen Anna Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gamst, Sigrid Antonsen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røkenes, Frida Marie Klubb Medkila Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gyltnes, Elise Andrea Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holand-Roth, Rebecca Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulriksen, Silje Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelltun, Erle Sofie Klubb Medkila Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molund, Leona Gundersen Klubb Fjell Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foshaug, Isabell Kristiansen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gamst, Nora Antonsen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Normark, Lea Elisabeth Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sommerseth, Ingrid Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vesterheim, Sanna Olufsen Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Majbäck, Moa Klubb Jukkasjärvi IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Prael, Stine Frøyshov Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Majbäck, Maja Klubb Jukkasjärvi IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vallanger, Sondre Thoresen Klubb Narvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Majbäck, Victor Klubb Jukkasjärvi IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Prael, Lasse Frøyshov Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strøm, Tormod Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berg, Daniel Klubb Narvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Selin, Felix Klubb IFK Kiruna Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Senior veteran Menn - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Dan-Erik Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse Senior veteran Menn Øvelse 10 km klassisk
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Senior veteran Menn Øvelse 10 km klassisk
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Senior veteran Menn Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Morten Lyngås Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Senior veteran Menn Øvelse 10 km klassisk
Navn Gyltnes, Kay Ole Klubb Fjell Skilag Klasse Senior veteran Menn Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, John Eirik Klubb Melbo IL Klasse Senior veteran Menn Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Kjell Arne Klubb Medkila Skilag Klasse Senior veteran Menn Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Tom Ivan Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Senior veteran Menn Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Kjetil Greiner Klubb Ballangen Ski Klasse Senior veteran Menn Øvelse 10 km klassisk
Navn Storeng, Stian Klubb Medkila Skilag Klasse Senior veteran Menn Øvelse 10 km klassisk

Veteran Senior Kvinner - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Veteran Senior Kvinner Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB