Hopp til innhold

Hovedlandsrennet Alpint Geilo/ÅL 2020 - AVLYST

ARRANGEMENTET ER DESSVERRE AVLYST. Velkommen til Hovedlandsrennet i alpint på Geilo og Ål 31.3-5.4.2020 NB! Påmelding til Superkombi inkluderer start i SG. For dem som bare kjører SG melder seg kun på SG! Utfor blir arrangert i Ål, andre øvelser blir på Geilo.

  • Når: 31.3 - 05.04.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vestlia Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 270 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 270 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bengston, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Engebretsen, Morten Sporsheim Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Felde, Johan Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fosseidbråten, Joakim Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Gjerland, Johannes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Johansen, Einar Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lysklætt, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mathisen, Lucas Shanti Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Engebretsen, Morten Sporsheim Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Johan Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn FUSDAHL, KNUT HERMAN Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Einar Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Lucas Shanti Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ulrichsen, Bernhard Bo Krüger Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Engebretsen, Morten Sporsheim Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Johan Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn FUSDAHL, KNUT HERMAN Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Einar Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Lucas Shanti Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulrichsen, Bernhard Bo Krüger Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bengston, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Engebretsen, Morten Sporsheim Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Felde, Johan Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Fosseidbråten, Joakim Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn FUSDAHL, KNUT HERMAN Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Gjerland, Johannes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Gjetsund, Eivind Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Johansen, Einar Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lysklætt, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mathisen, Lucas Shanti Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Joakim Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Einar Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lysklætt, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mathisen, Lucas Shanti Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bengston, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Felde, Johan Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Fosseidbråten, Joakim Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Gjerland, Johannes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Johansen, Einar Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lysklætt, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Mathisen, Lucas Shanti Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor

J 15-16 år - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lysgård, Emilie Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Moe, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røed, Elphi Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Eline Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodahl, Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Olianna Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-iversen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nussle, Line Bull Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Ulla Holt Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Eline Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodahl, Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Olianna Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nussle, Line Bull Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ulla Holt Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røed, Elphi Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Felde, Olianna Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lysgård, Emilie Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Moe, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røed, Elphi Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lysgård, Emilie Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Moe, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Ulla Holt Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røed, Elphi Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lysgård, Emilie Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Moe, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
NIF-EPI01, 01