Hopp til innhold

Nansenrennet NØ cup 1

Nansenrennet langrenn. Klassisk stil, enkeltstart. NØ-cup renn nr 1. Vi benytter ikke e-mit tidtakerbrikker.

  • Når: 18.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Gladheim skistadion, Dalsbygda
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 18.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 18.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasjordet, Haakon Klubb Bøverbru IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brynhildsvoll, Oliver Kristoffer Gjerstad Klubb Nansen, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mortensson, Nejla Klubb Ålen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Odden, Ellev Vang Klubb Fåset IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østgårdstrøen, Eivind Ryen Klubb Nansen, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaten, Jon Kvakkestad Klubb Alvdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kosberg, Iver Dahl Klubb Røros IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nygård, Mikkel Klubb Nansen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Jørgen Klubb Nansen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sømåen, Peder Kleiven Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørres, Matheo Rendall Klubb Røros IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åkerlind, Kevin Klubb Funäsdalens IF skidor Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen Brandsfjell, Aanta Klubb Røros IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleeng, Ole Anders Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillestu, Viggo Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mømb, Magnus Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olafsson, Solbergur Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Halvor Nyhaug Klubb Nansen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søndmør, Axel Danielsson Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jenssveen, Ivar Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillebakken, Jakob Klubb Nansen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleeng, Kristoffer Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åkerlind, Simon Klubb Funäsdalens IF skidor Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rensberg, Jåvva Klubb Funäsdalens IF skidor Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storås, Marius Klubb Tynset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverli, Erlend Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granstrøm, Hugo Klubb Funäsdalens IF skidor Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønningen, David Klubb Nansen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søndmør, Edvin Danielsson Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæter, Petter Solhaug Klubb Os IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullikstad, Jakob Gløtvold Klubb Røros IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hodal, Erling Klubb Tynset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvangraven, Esten Klubb Nansen, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgård, Jåvva Mathias Kalstad Klubb Røros IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnstad-Tuveng, Philip Klubb Tynset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovind, Sivert Klubb Røros IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kosberg, Isak Dahl Klubb Røros IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyhus, Ole Mathias Klubb Alvdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tamnes, Ludvik Hovdahl Klubb Røros IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valdal, Jacob Magnus Olov Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Vebjørn Horten Klubb Tynset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husøy, Kathrine Klubb Nansen, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillestu, Martine Klubb Rendalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryen, Anna Østgårdstrøen Klubb Nansen, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryen, Anny Østgårdstrøen Klubb Nansen, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogstad, Mathilde Nordvik Klubb Tolga IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vang, Silje Klubb Fåset IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øverli, Ina Klubb Rendalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynhildsvoll, Emma Berg Klubb Nansen, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hodal, Maren Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Maiken Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olafsdottir, Agla Osk Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trøen, Kaja Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østgårdstrøen, Ingeborg Ryen Klubb Nansen, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverli, Ane Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enger, Ann-Bodil Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granås, Gøril Grindflek Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gullikstad, Signe Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Emilie Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordvang, Marit Sollid Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Maja Klubb Nansen, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsson, Martina Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daabach, Enya Klubb Åsarna IK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rydhult, Ellen Klubb Svegs IK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbakk, Oda Xiaoyun Andersen Klubb Nansen, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eggen, Kristin Klubb Nansen, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høsøien, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasjordet, Nora Klubb Bøverbru IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnstad-Tuveng, Arwen Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blestad, Savanna Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heksem-Langseth, Anna Klubb Røros IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystuen, Inga Oline Breie Klubb Rendalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tørres, Maria Rendall Klubb Røros IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvangraven, Mari Klubb Nansen, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Odden, Sanne Vang Klubb Fåset IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Daabach, Wilhem Klubb Åsarna IK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Gaute Westvold Klubb Nansen, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvhaug, Elias Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Narjord, Vetle Meli Klubb Os IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nytrøen, Gaute Kvittum Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgård, John Klubb Røros IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnstad-Tuveng, Tor Halvor Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Søndmør, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Verdenius, Jan Jacob Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB