Hopp til innhold

NM junior, Beitostølen er AVLYST!

REFUSJONSORDNING. Det blir i samsvar med NSFs regelverk refundert 112,50 pr påmeldt start. Dette blir refundert samlet til de ulike skikretsene som vil refundere dette til den enkelte klubb. Eventuelle spørsmål rundt dette bes rettet til skikretsen.

  • Når: 13.3 - 15.03.2020
  • Hvor: Beitostølen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2020

Annen informasjon

  • Adresse: Idrettens Hus 2953 BEITOSTØLEN
  • E-post: erik.ostli@osil.no
  • Kontonummer: 2135.35.09400
  • Hjemmeside: https://www.beitoworldcup.com/
  • Rennleder: Torbjørn Broks Pettersen
  • Ass. TD: Fridtjof Rannem
  • Ass. TD: Geir Mauseth
  • TD: Ella Gjømle Berg

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aschehoug, Adele Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahle, Emilie Lindvall Klubb Sømna IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haslestad, Ingeborg Hasle Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hildeng, Thea Natalie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lappegard, Ida Molde Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanness, Caroline Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Siri Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aschehoug, Adele Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dahle, Emilie Lindvall Klubb Sømna IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugen, Ina Halle Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hildeng, Thea Natalie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skou, Nora Vikesland Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brenden, Kristina Klubb Nybergsund IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jebsen, Malene Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lenningsvik, Julie Petrine Klubb Korgen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Marcussen, Filippa Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tretli, Nora Tomine Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brenden, Kristina Klubb Nybergsund IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Victoria Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønnerød, Sigrid Haug Klubb Fjellet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jebsen, Malene Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lenningsvik, Julie Petrine Klubb Korgen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rud, Maja Friis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tretli, Nora Tomine Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Berrefjord, Anne Omholt Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bolstad, Hedda Thoresen Tretteteig Klubb Simostranda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haakstad, Jenny Elise Hagen Klubb Koll, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haglund, Sofia Maria Victoria Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lange, Kennedy Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rød, Kristine Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stræte, Tuva Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Berrefjord, Anne Omholt Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolstad, Hedda Thoresen Tretteteig Klubb Simostranda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Børve, Hanna Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn de Besche, Anne Bunemann Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokken, Frida Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haglund, Sofia Maria Victoria Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hals, Camilla Helene Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogsbøl, Emily Hedvig Klubb Try, Idrettslaget Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lange, Kennedy Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobakken, Ane Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stræte, Tuva Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Undheim, Siri Årsvoll Klubb Figgjo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaeng, Karenus Klubb Alvdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarstad, Vetle Schaug Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg-Jacobsen, Emil Øfsti Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berthet, Markus Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjessing, Fabian Nikolai Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauen, Esten Hansen-Møllerud Klubb Alvdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugøy, Einar Klubb Dikemark IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Alexander Damiano Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hørthe, Truls Bonden Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjensrud, Benjamin Aspholt Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kveen, Jørgen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lind-Hansen, Kyrill Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nørstegård, Syver Brøste Klubb Lesjaskog IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pichler, Markus Eugen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Lasse Klubb Sirdal Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stadaas, Kristian Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stampe, Magnus Klubb Drammen Strong Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stræte, Stein Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorvik, Elia Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tunga, Tinius Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Årseth, Nicolay Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaeng, Karenus Klubb Alvdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarstad, Vetle Schaug Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg-Jacobsen, Emil Øfsti Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berthet, Markus Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hauen, Esten Hansen-Møllerud Klubb Alvdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugøy, Einar Klubb Dikemark IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustad, Alexander Damiano Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjensrud, Benjamin Aspholt Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kveen, Jørgen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lind-Hansen, Kyrill Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nørstegård, Syver Brøste Klubb Lesjaskog IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pichler, Markus Eugen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletten, Lasse Klubb Sirdal Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stadaas, Kristian Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorvik, Elia Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Årseth, Nicolay Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ahlquist, Sivert Andre Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berger, Isak Skari Klubb Brøttum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Eskild Fjeldstad Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Birkeland, Hans Knoph Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bondevik, Gabriel Solve Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bonelli, Pierpaolo Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Breivik, Oskar Guddal Klubb Markane IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Christensen, Christian Thon Klubb Skrautvål IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gaastjønn, Eivind Klubb Åmdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gomo, Tobias Dilling Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Adrian Bach Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegg, Jens-Henrik Klubb Vik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegre, Mathias Klubb Sirdal Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ivan, Axel Valdemar Dalholt Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL