Hopp til innhold

Åpen kretssamling alpint Norefjell

Alpinister samt trenere og lagledere i alpinklubber i Buskerud inviteres til kretssamling på Norefjell i regi av Buskerud Skikrets og Krødsherad IL. Samlingen er 29. nov. – 1. des. for klassene U12 – U21 samt skileik for 10 år og yngre på lørdag. Link til info: https://www.skiforbundet.no/buskerud/nyhetsarkiv/2019/10/apen-kretssamling-alpint-pa-norefjell-29.-nov.---1.-des/

  • Når: 29.11 - 01.12.2019
  • Hvor: Norefjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.11.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.11.2019 Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2019 Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

U12 trening fredag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening

Julebord 3 retters meny lørdag - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Arnesen, Marius Ly Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Bøe, Marianne Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Bøe, Even Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Engebretsen, Morten Sporsheim Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Engebretsen, Elisabeth Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Hagen, Ola Petter Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Hagen, Connie Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Johnsen, Rita Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Markegård, Daniel Lillebø Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Melgaard, Gunnulf Alexander Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Myrhaug, Øystein Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Myrhaug, Therese Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Naas, Anne Wiker Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Strømberg, Hans Martin Børje Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Tangset, Ina Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Tømmervold, Odd Ivar Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Uthus, Andreas Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA

Skileik 10 år og yngre lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Myhre, Pia Klubb Aron Sportsklubb Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Myrvold, Hedda Stray Klubb Aron Sportsklubb Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Remmen-Bottolfs, Trym Klubb Krødsherad IL Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening

U12 trening lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening

U12 trening søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening

U14 og eldre trening fredag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening

U14 og eldre trening lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening

U14 og eldre trening søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
NIF-EPI01, 01