Hopp til innhold

Rendalsrennet NØ cup 4

Rendalen IL inviterer til Rendalsrennet, kretsrenn og NØ-cup 4 lørdag 7. mars kl. 12.00. Klassisk stil og individuell start med 30.sek startintervall. Rennet arrangeres på skistadion på Elvål. Påmelding i minidrett eller på epost til hilde.nystuen@gmail.com innen 5. mars.

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Elvål
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 17 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 19-20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 07.03.2020 Klasse M 17 Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 18 Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 19-20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Sigmund Haarseth Klubb Rendalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hodal, Sigurd Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mømb, Eirik Klubb Rendalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsson, Helmer Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enger, Peder-André Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flaten, Jon Kvakkestad Klubb Alvdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Erlend Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sømåen, Peder Kleiven Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleeng, Ole Anders Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mømb, Magnus Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olafsson, Solbergur Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsson, Emil Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jenssveen, Ivar Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Lilleeng, Kristoffer Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 14 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Storås, Marius Klubb Tynset IF Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Øverli, Erlend Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jordet, Lars Horten Klubb Tolga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ledang, Mathias Klubb Alvdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hodal, Erling Klubb Tynset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mømb, Håkon Klubb Rendalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsson, Emil Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønningen, Magnus Bjørnseth Klubb Rendalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjøntegaard, Rasmus Klubb Rendalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Vebjørn Horten Klubb Tynset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad-Tuveng, Philip Klubb Tynset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyhus, Ole Mathias Klubb Alvdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valdal, Jacob Magnus Olov Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Trøen, Mie Bjørnseth Klubb Rendalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øverli, Ina Klubb Rendalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ledang, Hedda Klubb Alvdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oldertrøen, Aurora Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjøntegaard, Hanna Viktoria Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bolstad, Ingrid Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hodal, Maren Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Maiken Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olafsdottir, Agla Osk Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oldertrøen, Ida Joanne Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trøen, Kaja Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverli, Ane Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enger, Ann-Bodil Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Granås, Gøril Grindflek Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Emilie Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Olsson, Martina Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 14 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsson, Julie Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordet, Eline Horten Klubb Tolga IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad-Tuveng, Arwen Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvlund, Savannah Cecilie Blestad Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystuen, Inga Oline Breie Klubb Rendalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dæmroen, Eline Otnes Klubb Rendalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vang, Silje Klubb Fåset IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaeng, Karenus Kleffelgård Klubb Alvdal IL Klasse M 17 Øvelse 10 km klassisk

M 18 - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 18 Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 18 Øvelse 10 km klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 18 Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad-Tuveng, Tor Halvor Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01