Hopp til innhold

Geilo Fis damer, NJR Herrer

Velkommen til Fis-renn på Geilo! NB: Damer FIS, Herrer NJR

  • Når: 28.11 - 01.12.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vestlia Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.11.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02