Hopp til innhold

NC Hopp Vikersund - K105

NorgesCup i K105

  • Når: 4.1 - 05.01.2020
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Vikersund hoppsenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse K NC A Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K NC A Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC A - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selbekk, Mathilde Årva Klubb Fossum IF Klasse K NC A Øvelse Vikersund K105

K NC A - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selbekk, Mathilde Årva Klubb Fossum IF Klasse K NC A Øvelse Vikersund K105

K NC Elite - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105

K NC Elite - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105

M NC A - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105

M NC A - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105

M NC B - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Johannessen, Ola Hannevold Klubb Botne SK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105

M NC B - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Johannessen, Ola Hannevold Klubb Botne SK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105

M NC C - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105

M NC C - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105

M NC Elite - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Granerud, Halvor Egner Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105

M NC Elite - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Granerud, Halvor Egner Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105

M Veteran - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bechmann, Anders Klubb Skogn IL Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Bjerke, Knut Ole Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Fredheim, Ove Klubb Hafslo IL Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Lislegaard, Geir Rune Klubb Skoppum IL Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Ringkilen, Torry Åge Klubb Skimt - Ski Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Vethe, Geir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105

M Veteran - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bechmann, Anders Klubb Skogn IL Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Bjerke, Knut Ole Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Fredheim, Ove Klubb Hafslo IL Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Lislegaard, Geir Rune Klubb Skoppum IL Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Ringkilen, Torry Åge Klubb Skimt - Ski Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Vethe, Geir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
nif-epi04, 04
NTB scanpix