Hopp til innhold

Skatvalsrennet

Skatvalsrennet går i Klempen, Skatval. Velkommen!

  • Når: 29.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skatval
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Munkeby, Sivert Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bremseth, Kevin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brønn, Martin Klubb Skatval Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mosleth, Sander Klubb Øverbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Munkvold, Markus Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerschild, Julian Slettvold Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daling, Sigmund Klubb Skatval Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønbeck, Benjamin Andreas Klubb Skatval Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallan, John Petter Klubb Skatval Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strid, William Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wangberg, Oskar Klubb Skatval Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Kristian Fredrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buland, Markus Kristoffer Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reitan, Thomas Klubb Skatval Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulseth, Jørgen Klubb Skatval Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Johan Monslaup Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønbeck, Adrian Leander Klubb Skatval Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallan, Magnus Klubb Skatval Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knipenberg, Johan Gederaas Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knipenberg, Ludvik Gederaas Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønn, Olav Klubb Skatval Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossen, Mikal Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Munkeby, Trygve Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valstad, Petter Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vedul, Johannes Klubb IL Aasguten Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daling, Ingrid Klubb Skatval Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gederaas, Selma Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halland, Live Svee Klubb Skatval Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tausvik, Nora Klubb Skogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Munkvold, June Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steffenrem, Sigrid Elisabeth Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gederaas, Tiril Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sommerschild, Sophia Slettvold Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moen, Arild Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Rune Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB