Hopp til innhold

Brommasprinten - AVLYST

Brommasprinten arrangeres i klassisk stil, og er for løpere fra 8 år og eldre.

  • Når: 22.03.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Bromma
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 22.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 22.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 22.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 22.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 22.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 22.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathias Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Christian Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Fredrik Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB