Hopp til innhold

Konnerudrennet fristil

Velkommen til Konnerudrennet 2019 i våre helt nye NM løyper. Etteranmelding renndagen på rennkontoret - så lenge vi har ledige startnummer. Ordinær frist gikk ut 1.12.

  • Når: 07.12.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse FH Gutter 10-12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 07.12.2019 Klasse FH Gutter 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse FH Gutter 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 07.12.2019 Klasse FH Jenter 10-12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 07.12.2019 Klasse FH Jenter 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 07.12.2019 Klasse FH Jenter 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 07.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 07.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Gutter 13-14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse FH Gutter 13-14 år Øvelse 3 km fri

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sponberg, Lena Klubb Stokke IL Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

FH Menn senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Oscar Dahl Klubb Konnerud IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri
Navn Zanotto, Stefano Klubb Rustad IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eker, Daniel Bjørnstad Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fernandez Hagen-Larsen, Alexander Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovda, Kristoffer Hegle Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kippenes, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Jonas Sæther Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, William Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Alexander Klubb Berger Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Theodor Wold Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsvik, Fredrik Aune Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Eirik Paus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ludvik Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Laurits Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tallakstad, Jonathan Schøne Klubb Kvelde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wahl, Aksel Bakke Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Danielsen, Vetle Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Magnus Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Anders Fosmo Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebretsen, Guttorm Funnemark Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Molenaar, Filip Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Prestgard, Iver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryen, Nikolas Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagberg, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stalheim, Sivert Gimmestad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Szustek, Michal Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvold, Simen Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Sondre Tråer Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøen, Lars Wirum Klubb Sturla IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad-Vogt, Håkon Klubb Soon Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garfalk, Nicolai Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grini, Alexander Grønbæk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovda, Ole Hegle Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krokeide, Christer José Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nurminen, Martin Amadeus Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalsvik, Lukas Aleksander Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørck, Theodor Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Luca Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandmo, Cornelius Enger Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Sebastian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagernes, Torkil Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvinge, Bendik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mundal, Kristian Brendengen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skotte, Sondre Holmen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavran, Sebastian Milanes Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvly-Johansen, Mathias Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsen, Mathias Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kippenes, Lars Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ree-Trandum, Vetle Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rognebakke, Magnus Skourup Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinshamn, Teodor Busland Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wetterhus, Eirik Krogh Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Barmen, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engedahl, Jakob Kristoffer Skjold Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøen, Jonas Wirum Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Aleksander Fosmo Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hertel, Georg Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Husvær, Benjamin Gunnerud Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jebsen, Jens Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wølner, Matheo Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Corneliussen, Oliver Hillesund Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evjen, Ludvig Røed Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fulford, Jacob George Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helmersmo, Erik Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Husvær, Chrisander Gunnerud Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høklie-Carlsen, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Keller, Adrian Ervik Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Tyristubben, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Tyristubben, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mellemstrand, Nikolai Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rist, Sindre Løvstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Robertsen, Niklas Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandnes-Moe, Jens Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaug, Oscar Løfshus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestskog, Emil André Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Østvold, Martin Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoen-Lund, Ingeborg Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Imsgard, Elisabeth Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Ella Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Randi-Marie Strange Klubb Idrettslaget Ros Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Kaja Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Amalie Christine Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker, Sunniva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandli, Sofie Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Storm, Filippa Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tovmo, Thea Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vidal, Selma Opsahl Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle-smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Alba Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jebsen, Maren Kristina Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Luther, Filippa Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løitegård, Oda Klubb Rollag og Veggli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Pernille Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch-Olsen, Kira Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Risan, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schou, Une Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steene-Johannessen, Frida Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Zürcher-Grette, Line Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laustsen, Thea Susanne Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Tyristubben, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rist, Linnea Løvstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn van de Velde, Stiene Mie Antoinette Germaine S Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Prestgard, Hedda Louise Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solvik, Oda Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alme, Tiril Langehaug Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrvold, Anna Emilie Øvrebø Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordraak, Juliane Ebba Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ugland, Elina Klubb Tistedalen FL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Lilleba Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Morken, Anna Vetvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjønnes, Kaia Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brännare-Gran, Maren Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Signe Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Busland, Thea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulliksen, Marte Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lono, Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mellemstrand, Savannah Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Elise Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Ella Paus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulliksen, Mari Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haakonsen, Alma Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Solveig Amalie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kippenes, Julie Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krokeide, Rakel Ariela Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordhagen, Kari Margrethe Klubb Askim IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiersrud, Amalie Lie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelander, Ingrid Reine Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wølner, Linnea Sofie Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jægtvik, Mille Vasshaug Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lurås-Henriksen, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Knutsen, Kristin Elise Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dehn, Marthe Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Anniken Eriksrud Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vetle Schaug Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kveen, Jørgen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ree-Trandum, Erlend Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Trålim, Kristoffer Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bonelli, Pierpaolo Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brännare-Gran, Sondre Michael Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Børli, Erlend Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hallingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kastel, Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindefjeld, Torjus Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Jostein Tobias Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Meo, Filip Aleksander Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rognebakke, Mathias Skourup Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skar, Simen Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brandsæter, Eivind Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Eidissen, Christoffer Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Bjørn Eirik Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ophus, Eirik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pihlstrøm, William Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Smeby, Alexander Apenæs Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Foss, Leif Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Anders Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Goncalves, Andre Da Luz Figueiredo Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Fredrik Fossum Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Raphael, Elias Schirmer Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Schau, Jarle Klubb Siggerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Smenes, Atle Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Winsvold, Bendik Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Zanotto, Stefano Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01