Hopp til innhold

Sparebank1 Rulleskirenn

IL Skrim Ski ønsker velkommen til Sparebank1 Rulleskirenn på Heistadmoen, Kongsberg lørdag 21. september. Rennet er et Sone/Landsrenn for aldersgruppen 8 år - senior med individuell start og i fristil. Alle løpere fra og med 13 år går på låneski fra Swix.

  • Når: 21.09.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Heistadmoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 8 12 år uten tidtaking Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 21.09.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 21.09.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 21.09.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115
Start 21.09.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130
Start 21.09.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Sondre Tråer Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Gransherad IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mjøen, Martin Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Elvira Klubb Tinn IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næsset, Hanne Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berrefjord, Anne Omholt Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Berg, Kristian Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Melaaen, Bjørn Eirik Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Måbø, Ulrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI02, 02