Hopp til innhold

Steinkjer Skifestival - NTE-cup III FRITEKNIKK

Langrennscross, skøyting, 8 - 12 år. Prolog og jaktstart, skøyting, 13 år - senior.

  • Når: 01.02.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: STEINKJER
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse Pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse Pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse Pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse Pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse Pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse Pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse Pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse Pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse Pursuit Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse Pursuit Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse Pursuit Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Pursuit Startkontingent 170
Start 01.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse Pursuit Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse Pursuit Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse Pursuit Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse Pursuit Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Daniel Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Arnesen, Petter Akseth Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Aykut, Emin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bardal, Kasper Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hammer, Vegard Risholt Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelmseth, Erlend Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Holtan, Ludvik Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Landsem, Aksel Andreas Vaag Klubb Snåsa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Linden, Alexander van der Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Munkeby, Sivert Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønning, Aksel Mathias Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Susegg, Aksel Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Johannes Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Angell-Opsal, Froste Jonasson Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Belbo, Ask Viljar Klubb Snåsa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Guin, Tord Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jenssen, Sigurd Bertelsvik Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Munkvold, Markus Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hegge, Noah Eriksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Heimro-Sunde, Cornelius Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmberg, Olve Klubb Snåsa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Langlid, Karl Petter Modell Klubb Kvam IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Røkke, Hågen Østraat Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønning, Noah Nicolai Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Veske, Markus Klubb Skogn IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 13 år Øvelse Pursuit
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse Pursuit
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Pursuit
Navn Rolitrø, Johannes Svanem Klubb Leksvik IL Klasse G 13 år Øvelse Pursuit
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse Pursuit
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse Pursuit
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse Pursuit

G 14 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Henrik Jr Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse Pursuit
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse Pursuit
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse Pursuit
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse Pursuit
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 14 år Øvelse Pursuit
Navn Oshaug, Linus Aleksander Klubb Ogndal IL Klasse G 14 år Øvelse Pursuit
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 14 år Øvelse Pursuit
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Pursuit
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse Pursuit
Navn Sjaastad, Niklas Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Pursuit
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Pursuit
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Pursuit
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse Pursuit
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse Pursuit

G 15 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse Pursuit
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse Pursuit
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 15 år Øvelse Pursuit
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 15 år Øvelse Pursuit
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse Pursuit

G 16 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Pursuit
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Pursuit
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse Pursuit
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse Pursuit
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse Pursuit
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse Pursuit
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse Pursuit
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse Pursuit
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse Pursuit
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse Pursuit

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sigurd Klubb Beitstad IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bardal, Thomas Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Belbo, Birk Magnus Klubb Snåsa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Fenstad, Nils Søberg Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Floberghagen, Brage Larsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Haldorsen, Sondre Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Langås, Demir Matheo Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Løvmo, Alexander Gaundal Klubb Snåsa IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Oshaug, Mathias Leonard Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Saursaunet, Sverre Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjeset, Ville Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøm, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Svane, Matheo Strand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Konrad Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hemming, Erik Svendgård Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmstrand, Hans Garstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jenssen, Magnus Bertelsvik Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjøren, Alexander Storm Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Langås, Lucas Cihan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Maaø-Bentzen, Benjamin Klubb Kvam IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Munkeby, Trygve Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ntwari, Innocent Rudasingwa Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Ulrik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagen, Oskar Lundås Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjeset, Aksel Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Solhaug, Henrik Indermo Klubb Spillum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Steffenrem, Iver Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Stokke, Martin Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Valstad, Petter Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Folstad, Elin Stokke Klubb Ogndal IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Langøygard, Selma Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Leithe, Solveig Skoglund Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Linmo, Marie Klubb Rygg IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ness-Jensen, Tuva Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ravlo-Morland, Oliva Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjaastad, Sofia Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Stokke, Sigrid Klubb Ogndal IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Vestheim, Eline Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Marte Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bardal, Anna Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Grande-Johannessen, Mia Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rømo, Mina Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barzyk, Vanessa Tamara Klubb Ogndal IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Belbo, Embla Kristine Gederaas Klubb Snåsa IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Floberghagen, Tonje Larsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugseth, Malene Cecilia Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Overrein, Hanna Klubb Ogndal IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Pursuit
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 13 år Øvelse Pursuit
Navn Hognes, Sigrid Trongmo Klubb Rygg IL Klasse J 13 år Øvelse Pursuit
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Pursuit
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse Pursuit
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 13 år Øvelse Pursuit
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 13 år Øvelse Pursuit

J 14 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guin, Blomma Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Pursuit
Navn Holtan, Rakel Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Pursuit
Navn Kjerkol, Therese Håpnes Klubb Kvam IL Klasse J 14 år Øvelse Pursuit
Navn Modell Langlid, Ingrid Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 14 år Øvelse Pursuit
Navn Tausvik, Nora Klubb Skogn IL Klasse J 14 år Øvelse Pursuit
Navn Vestheim, Julie Marlén Klubb Frol IL Klasse J 14 år Øvelse Pursuit

J 15 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Munkvold, June Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 15 år Øvelse Pursuit
Navn Steffenrem, Sigrid Elisabeth Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 15 år Øvelse Pursuit

J 16 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse Pursuit
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse Pursuit
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 16 år Øvelse Pursuit
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse Pursuit
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse J 16 år Øvelse Pursuit

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Kaja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelde, Amalie Mediaas Klubb Snåsa IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Langøygard, Live Marie Klubb Frol IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lillefjell, Nora Letnes Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ness-Christensen, Ane Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringseth, Ylva Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Rånes, Heidi Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Storli, Vilma Trøgstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Susegg, Anna Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Vekseth-Hahn, Edith Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Børøsund, Emilie Lund Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjørv, Sofie Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Grande-Johannessen, Malin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hatling-Bartnes, Iben Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Landsem, Mathilde Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ravlo-Morland, Magritt Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Rudel, Evelyn Friederike Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

K 17 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 17 år Øvelse Pursuit
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse Pursuit
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse Pursuit

K 18 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse Pursuit
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse Pursuit

K 19/20 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse Pursuit
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse Pursuit
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 19/20 år Øvelse Pursuit

M 17 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse Pursuit
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse Pursuit
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse Pursuit
Navn Killingberg, Johannes Ramberg Klubb Leksvik IL Klasse M 17 år Øvelse Pursuit
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse Pursuit
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse Pursuit
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse Pursuit
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse Pursuit

M 18 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse Pursuit
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse Pursuit

M 19/20 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse Pursuit
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse Pursuit
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse Pursuit

Menn senior - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Pursuit
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn senior Øvelse Pursuit
Navn Vikestad, Vidar Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse Pursuit
NIF-EPI02, 02
NTB