Hopp til innhold

Kretssamling alpint Buskerud - Drammen

Buskerud Skikrets inviterer til barmarksamling alpint for U12, U14, U16 og U18 i Drammen 15.-16. juni 2019. Se info: https://www.skiforbundet.no/buskerud/nyhetsarkiv/2019/5/alpinsamling-buskerud---drammen-15.---16.-juni/

  • Når: 15.6 - 16.06.2019
  • Hvor: Drammen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.06.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.06.2019 Klasse U12 trening LØRDAG Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.06.2019 Klasse U12 trening SØNDAG Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.06.2019 Klasse U14 trening LØRDAG Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.06.2019 Klasse U14 trening SØNDAG Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.06.2019 Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.06.2019 Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.06.2019 Klasse U18 trening LØRDAG Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 16.06.2019 Klasse U18 trening SØNDAG Øvelse Trening Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

U12 trening LØRDAG - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Sengebusch, Olav Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 trening LØRDAG Øvelse Trening

U12 trening SØNDAG - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Sengebusch, Olav Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 trening SØNDAG Øvelse Trening

U14 trening LØRDAG - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse U14 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse U14 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse U14 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U14 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Raude, Sigurd Nyhus Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Sveia, Robin Andrew Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse U14 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse U14 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse U14 trening LØRDAG Øvelse Trening

U14 trening SØNDAG - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse U14 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse U14 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U14 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Sveia, Robin Andrew Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse U14 trening SØNDAG Øvelse Trening

U16 trening LØRDAG - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse U16 trening LØRDAG Øvelse Trening

U16 trening SØNDAG - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse U16 trening SØNDAG Øvelse Trening
nif-epi04, 04
NTB scanpix