Hopp til innhold

SkiSport sommer grand prix

SkiSport sommer grand prix er et nytt sprintrenn på rulleski for utøvere fra og med 12 år til og med senior. Rennet gjennomføres i samarbeid med bladet SkiSport, NTG og Geilo IL. Rennet starter med prolog og deretter heat med opprykk og nedrykk slik at alle er sikret å få gå fire runder/heat.

  • Når: 10.08.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Geilo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.08.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 10.08.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.08.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Mikkel Øyo Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ganc-Petersen, Alexander Melin Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Fredrik Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gjertsen, Christoffer Andreas Melling Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vold, Tobias Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Qvenild, Kristoffer Langva Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Kristoffer Haugse Klubb Hålandsdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stræte, Stein Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Sigrid Eidseter Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ugland, Elina Klubb Tistedalen FL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Slaatto, Vilde Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Braathen, Elisabeth Hartz Klubb Simostranda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lappegard, Ida Molde Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lappegard, Marie Molde Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Grønnerød, Sigrid Haug Klubb Fjellet IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Stræte, Tuva Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Børve, Hanna Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Berget, Odin Dokken Klubb Svene IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørndalen, Sivert Klubb Simostranda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hørthe, Truls Bonden Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stampe, Magnus Klubb Drammen Strong Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Olav Markus Tveit Klubb Kroken IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kragh, Vemund Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Suhrke, Ole Tafjord Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sørnes, Mathias Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hørthe, Ole Amund Bonden Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kjos, Oskar Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Schiellerup, Rasmus August Klubb Geilo IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Dag Sander Klubb Simostranda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Steien, Aasmund Kjøllmoen Klubb Folldal IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01