Hopp til innhold

Hemsedal Rulleskifestival

Arrangementet inneholder i grove trekk tre rulleski-konkurranser der hvor alle konkurransene teller i sammendraget som gir utgangspunktet til jaktstarten. Her så legges sammenlagttiden sammen, fratrukket eventuelle opptjene bonussekunder. Vi åpner opp for å delta på enkeltrenn. Se invitasjon for mer informasjon.

  • Når: 5.7 - 07.07.2019
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.07.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse G 11-16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse J 11-16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 06.07.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 200
Start 07.07.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse pursuit Startkontingent 115
Start 05.07.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 06.07.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.07.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2019 Klasse Menn junior Øvelse pursuit Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.07.2019 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2019 Klasse Menn senior Øvelse pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.07.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korshavn, Jonatan Heimdal Klubb Nordre Land IL Klasse G 11-16 år Øvelse Langrennscross

Kvinner senior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nohmeier, Hanna Klubb Team SRB Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Schmeib, Ute Klubb Team SRB Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Kvinner senior - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nohmeier, Hanna Klubb Team SRB Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit
Navn Schmeib, Ute Klubb Team SRB Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nohmeier, Hanna Klubb Team SRB Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Schmeib, Ute Klubb Team SRB Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

Menn junior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn kretzschmar, Ruben Klubb Team SRB Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Schmeib, Lukas Klubb Team SRB Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Menn junior - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn kretzschmar, Ruben Klubb Team SRB Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Schmeib, Lukas Klubb Team SRB Klasse Menn junior Øvelse pursuit

Menn junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn kretzschmar, Ruben Klubb Team SRB Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Schmeib, Lukas Klubb Team SRB Klasse Menn junior Øvelse sprint fri

Menn senior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barthelmes, Arno Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Becker, Manuel Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Cebulla, Marius Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Escher, Toni Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Falk, Helmut Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Grob, Sebastian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Hartig, Fabian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Helbig, Steffen Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Oettel, Patrick Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Olex, Max Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Rath, Tobias Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Riedl, Peter Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Volz, Christian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Walther, Jakob Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Menn senior - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barthelmes, Arno Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Becker, Manuel Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Cebulla, Marius Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Escher, Toni Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Falk, Helmut Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Grob, Sebastian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Hartig, Fabian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Helbig, Steffen Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Oettel, Patrick Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Olex, Max Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Rath, Tobias Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Riedl, Peter Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Volz, Christian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Walther, Jakob Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barthelmes, Arno Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Becker, Manuel Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Cebulla, Marius Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Escher, Toni Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Falk, Helmut Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grob, Sebastian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hartig, Fabian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Helbig, Steffen Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Oettel, Patrick Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Olex, Max Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rath, Tobias Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Riedl, Peter Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Volz, Christian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Walther, Jakob Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03