Hopp til innhold

NC Konica Minolta Vikersund K105

Konica Minolta NorgesCup Vikersund lørdag. Renn i Lillehammer søndag. 10:00 Lagledermøte 11:00 Start prøveomgang. Fortløpende første omgang. 20 min pause og snudde lister for finaleomgang Rekkefølge: Veteran, NC C, NC B, NC A, Kvinner A, Kvinner Elite og NC Elite Rekkefølge finaleomg: Veteran, Kvinner Elite, Kvinner A, NC Elite , NC C, NC B, NC A

  • Når: 16.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vikersund
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K NC A Øvelse K105 Startkontingent 130
Start 16.02.2019 Klasse K NC Elite Øvelse K105 Startkontingent 130
Start 16.02.2019 Klasse M NC A Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M NC B Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M NC C Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M NC Elite Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M Veteran Øvelse K105 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

M NC A - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Jevne, Fredrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Langkaas, John André Klubb Tyristubben, IF Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse K105
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC A Øvelse K105

M NC B - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Solberg, Isak Klubb Botne SK Klasse M NC B Øvelse K105
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC B Øvelse K105

M NC C - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse K105
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K105

M NC Elite - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Madsen, Jørgen Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K105
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K105

M Veteran - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bechmann, Anders Klubb Skogn IL Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Bjerke, Knut Ole Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Fredheim, Ove Klubb Hafslo IL Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Larsen, Patrick Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Lislegaard, Geir Rune Klubb Skoppum IL Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Ringkilen, Torry Åge Klubb Skimt - Ski Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Strøm, Knut Bjørnar Klubb Aurskog/Finstadbru SK Klasse M Veteran Øvelse K105
Navn Vethe, Geir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse K105
NIF-EPI02, 02